fbpx Systemy oświetlenia awaryjnego | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Systemy oświetlenia awaryjnego

Oprawy oświetlenia awaryjnego

Oprawy i moduły z zasilaniem indywidualnym znane są na całym świecie z wysokiej jakości oraz z doskonałych parametrów technicznych. Stosowane są zarówno do podświetlania znaków kierunku ewakuacji jak i do oświetlenia awaryjnego powierzchni otwartych i dróg ewakuacyjnych.

Oferujemy wiele ciekawych wzorów do wszystkich typów pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno oprawy w standardowym jak i z podwyższonym stopniem szczelność IP 65. Wykonane z najlepszych materiałów i w oparciu o najnowsze trendy wzornicze oprawy Cooper znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych i magazynowych jak i w ekskluzywnych wnętrzach hoteli czy sklepów.

Eaton jest wiodącym producentem opraw ze źródłami światła LED. Oprawy te pracują bezobsługowo kilkakrotnie dłużej od tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Wydzielają przy tym mniej ciepła, co znacznie wydłuża żywotność akumulatorów umieszczonych wewnątrz oprawy.

Wiele wariantów zamocowań oraz szeroki zakres mocy źródeł światła ułatwia dopasowanie odpowiedniego wzoru do konkretnych wymagań architektonicznych i technicznych budynku.

Oprawy i moduły z autotestem naszej produkcji wyposażone są w samodiagnozujące układy elektroniczne. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność ręcznego przeprowadzania testów dla każdej oprawy. W trakcie automatycznie uruchamianego testu sprawdzane są parametry źródła światła, układu zasilającego oraz akumulatora. Jeśli oprawa nie funkcjonuje prawidłowo, odpowiedni komunikat wyświetlany jest przez kontrolki LED umieszczone w widocznym miejscu na

Aktualności

Sieć sprzedaży