fbpx Współpraca z Huawei | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Współpraca z Huawei

10.04.2024

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na dobre rozwiązania energetyczne Grupa Grodno nawiązała współpracę w dziedzinie dystrybucji z firmą Huawei, w zakresie obsługi dostaw inwerterów sieciowych do instalacji fotowoltaicznych. Huawei, lider branży technologicznej, to również czołowy dostawca falowników, specjalizujący się w falownikach farmowych oraz w rozwiązaniach w dziedzinie baterii.

Współpraca Grodna z Huawei pozwoli obu firmom wykorzystać swoje unikalne zasoby i kompetencje, by dostarczyć klientom najwyższej jakości rozwiązania, mające również dobrą wydajność i korzystną cenę. Od teraz estetyczne inwertery Huawei będą dostępne w ponad 100 oddziałach Grodna. Klienci będą mogli korzystać z szerokiego asortymentu falowników, które spełniają różnorodne potrzeby aplikacyjne, począwszy od przemysłowych zastosowań, po projekty komercyjne, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji farmowych. Ponadto, wsparcie techniczne i serwisowe będą dostępne z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności i długoterminowej niezawodności rozwiązań. Kombinacja doświadczenia, innowacji i zaangażowania w dobrą jakość produktów, wraz z ogólnopolskim potencjałem dystrybucyjnym Grodna, otwiera nowe możliwości na rynku technologii OZE.

Aktualności

Sieć sprzedaży