Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Klimatyzacja HITACHI YORK

Zapraszamy do współpracy w zakresie klimatyzacji i wentylacji.

Firma Grodno rozszerzyła swoją ofertę o asortyment i usługi związane z klimatyzacją, wentylacją i ogrzewaniem. Grodno jest wyłącznym dystrybutorem w branży elektrotechnicznej Japońskiej marki HITACHI oraz Amerykańskiej  YORK. To potwierdza naszą silną pozycję na rynku, a jednocześnie jest motywacją do tego, by świadczyć jak najlepsze usługi. W naszej ofercie znajdują się m.in. klimatyzatory ścienne typu split i multisplit wszystkie w technologii inwerterowej oraz w trzech klasach energetycznych A ; A+ i A++ . Katalog produktów obejmuje urządzenia kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podsufitowe, systemy VRF, pompy ciepła oraz rekuperatory wraz z układami automatyki i stertowania. Oczywiście, oprócz asortymentu oferujemy naszym klientom pełne wsparcie i doradztwo techniczne. Od lat przeprowadzamy audyty energetyczne, które obecnie obejmują również rozwiązania z branży HVAC.

Silnym argumentem Grodna jest rozwinięta sieć dystrybucji. Obecnie spółka ma kilkadziesiąt punktów sprzedaży zlokalizowanych w kluczowych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

Wzbogacając naszą ofertę, możemy przeprowadzić audyt energetyczny oraz zaproponować optymalizację poprzez zaprojektowanie i wykonanie niezbędnych prac instalacyjnych obejmujących  oświetlenie, wentylację, klimatyzację i ogrzewanie. Realizujemy coraz popularniejsze w Polsce instalacje fotowoltaiczne – mamy możliwość zaprojektowania i zrealizowania fotowoltaiki, która będzie pokrywać zapotrzebowanie energetyczne domu czy zakładu produkcyjnego, w tym instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Oczywiście, każdą z tych usług świadczymy również osobno -  wiedza dotycząca poszczególnych elementów zasilania i dystrybucji energii pozwala na profesjonalne doradztwo uwzględniające złożoność wszystkich aspektów projektowania czy optymalizowania instalacji.

Tworząc naszą ofertę bez względu na branżę, nastawiamy się na współpracę z renomowanymi producentami, których asortyment jest znany z wysokiej jakości, a przy tym bardzo szeroki. Amerykański YORK oraz Japońskie HITACHI pod patronatem Johnson Controls  na polskim rynku jest bardzo silna, a przy tym mało który producent może się pochwalić tak bogatą ( pełną ) ofertą w zakresie klimatyzacji komfortu ( split i multisplit ) oraz systemów przemysłowych typu VRF, pomp ciepła YUTAKI HITACHI , rekuperatorów czy agregatów wody lodowej.

W zakresie oferty zapewniamy bezpośrednią dostępność urządzeń na terenie całego kraju oraz  pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Roman Łuczak - Dyrektor ds. Klimatyzacji i Wentylacji

rluczak@grodno.pl

+48 606 358 505

Zapytania ofertowe oraz korespondencję można również przesyłać na adres klimatyzacja@grodno.pl 

Zapewniamy bezpośrednią dostępność urządzeń i części zamiennych na terenie całego kraju, oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nowością w naszym asortymencie są również rury do instalacji chłodniczych, konstrukcje wsporcze, elementy wibroizolacyjne oraz pompki skroplin.

Aktualności

Sieć sprzedaży