Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Zmieniamy się dla Was

14.10.2020

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nowe logo Grodno S.A., związane z nieprzerwanym rozwojem Spółki.

 

Nowe Logo

 

Przez ostatnie 30 lat z dumą prowadziliśmy markę Grodno przez jej dynamiczną ewolucję. W tym roku przyszedł jednak czas na zmiany. Jesteśmy podekscytowani na to, co przyniesie przyszłość. Wierzymy, że dzięki nowej wizualizacji Spółka Grodno będzie jeszcze silniejsza.

Rebranding Grodno S.A. to nie tylko nowe logo, ale szereg decyzji i zmian. Branding to unikalne cechy i wartości marki, uosobienie strategii oraz spójny system identyfikacji wizualnej. Nowa szata graficzna definiuje jakie emocje i skojarzenia tworzy marka wokół siebie oraz to, jak spółka jest postrzegana na rynku.

Rebranding Grodna powstał na podstawie historii, potrzeb oraz rzeczywistości Spółki. Nowe logo, które Państwu przedstawiamy, odwzorowuje wartości Grodna wypracowane przez 30 lat działalności. Sygnet spółki to piorun oraz znak powtarzalności. Piorun to symbol dynamizmu, natomiast okrąg to znak kompleksowości rozwiązań oraz relacji, jakie spółka buduje wokół siebie. Całość odzwierciedla główne idee Grodna: dynamizm, kompleksowość oraz eksperckość firmy. Oczywiste skojarzenie sygnetu z elektrycznością to też prostota, która cechuje lidera na rynku.

Rebranding Grodna wytycza nowe kierunki rozwoju na przyszłość Spółki. Jesteśmy gotowi na rozwijający się rynek oraz na wyzwania, które przed nami stoją. Głęboko wierzymy, że obdarzą nas Państwo dalszym zaufaniem oraz pozostaną Państwo z nami na kolejne 30-to lecia.

Zarząd Grodno S.A.

Aktualności

Sieć sprzedaży