Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Rajd Wisła 2020

21.10.2020

16-ego pażdziernika rozpoczęło się kolejne wydarzenie sportowege - Rajd Wisła 2020, organizowanego w ramach jubileuszu 30-lecia Grodna. Poprzednim razem, był to Grodno Ultra Rajd, czyli rowerem dookoła Polski, którego głównym bohaterem był Krzysztof Banek (Kris). Wydarzenie to tak bardzo zaciekawiło i zmotywowało pracowników Grodna, że zdecydowaliśmy się na organizację kolejnego eventu. Tym razem bohaterem nie była jedna osoba, ale każdy uczestnik, który przebiegł lub przejechał rowerem chociaż jeden kilometr trasy. 

Rajd Wisła dedykowaliśmy naszej koleżance Sylwii Plis-Zawadzkiej, która choruje na ciężką chorobę płuc. Już po pierwszej dawce bardzo kosztowych lekarstw jej stan zdrowia bardzo się poprawił, ale potrzeba jeszcze wielu środków na dalsze leczenie. Każdy kilometr Rajdu Wisła to cegiełka dla niej. Za każdy przebiegnięty lub przejechany kilometr Grodno przekazało środki na konto Sylwii: https://www.siepomaga.pl/sylwia-plis-zawadzka

Biegowo- rowerowy Rajd Wisła 2020, 30 lat - 30 maratonów wzdłuż Wisły, rozpoczął się 16.10.20 w nocy o godzinie 24:00. Rajd trwał non-stop, w dzień i noc, od startu aż do mety. Celem Rajdu było ukończenie całej trasy w 7 dni. 

Trasa Rajdu Wisła, jak sama nazwa wskazuje, prowadziła przez całą Polskę, wzdłuż rzeki Wisły. Rajd rozpoczął się u jej źródła, a zakończy się niedaleko jej ujścia, na Westerplatte. Cała trasa wynosi około 1266 kilometrów i liczy 30 odcinków. Każdy z nich ma długość maratonu, czyli 42,195 km.

Drużyny składały się z pracowników i przyjaciół Grodna z branży. W Rajdzie wystąpili przedstawiciele takich firm jak: DELTA PLUS, SIGNIFY, ELPEAK, EATON, AWA, LANGE ŁUKASZUK, ETI POLAM, LENA LIGHTING, LEDVANCE, SCAME, F&F, AKS ZIELONKA, SELTAR, PCE, FINDER, VIDOS, FAROFORM, KARLIK, KONTAKT SIMON, WIHA, TTI - EMEA, EL- METAL.

Rajd Wisła był wspierany przez firmy: Garmin, Energizer, Topex, Milwaukee Tool, Lange Łukaszuk, Profix.

Patronat Rajdu Wisła 2020 objęli: Rynek Elektryczny oraz Muzeum II Wojny Światowej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do relacji z Rajdu Wisła 2020: https://fb.me/e/6TDhJYgO5

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Sieć sprzedaży