Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Odbieramy zużyte oświetlenie

19.11.2020

We wszystkich oddziałach Grodna odbieramy nieodpłatnie zużyte oświetlenie

 

Informujemy, że zgodnie z Ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 11 września 2015 r., we wszystkich naszych oddziałach nieodpłatnie odbieramy zużyty sprzęt oświetleniowy od osób prywatnych oraz od firm i instytucji, które nie podlegają obowiązkowi rejestracji w BDO i nie podlegają obowiązkowi prowadzenia ewidencji odpadów. 

Zużyty sprzęt oświetleniowy objęty Ustawą, który można oddać w naszych oddziałach, to przede wszystkim:

·       świetlówki liniowe i kompaktowe (energooszczędne), lampy sodowe, rtęciowe i metalohalogenkowe,

·       żarówki i świetlówki LED,

·       oprawy oświetleniowe profesjonalne i konsumenckie oraz elementy sterowania oświetleniem.

Bezpłatny odbiór dotyczy zużytego oświetlenia we wszystkich markach oraz obejmuje sytuacje, kiedy sprzedawany jest nowy sprzęt tego samego rodzaju i pełniący te same funkcje.

Firmy i instytucje podlegające obowiązkowi rejestracji w BDO i podlegające obowiązkowi prowadzenia ewidencji odpadów, zachęcamy do składania w ElektroEko zleceń bezpłatnego odbioru zużytego sprzętu oświetleniowego.

Warunki realizacji zleceń bezpłatnych odbiorów oraz formularz zlecenia znajdują się na stronie: www.zuzyteoswietlenie.pl/dla-profesjonalistow/  

 

Aktualności

Sieć sprzedaży