fbpx Nowe bezhalogenowe puszki KOPOS | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Nowe bezhalogenowe puszki KOPOS

02.01.2024

Bezpieczeństwo budynków to temat często poruszany, choć czasem niedoceniany. Wiele zależy od szczegółów. Nowe bezhalogenowe puszki pustych ścian firmy KOPOS nadają się do środowisk o zwiększonej potrzebie ochrony osób i mienia. Wysoka jakość wykonania w każdym szczególe, wpusty membranowe przystosowane do budynków pasywnych, możliwość montażu w ścianach dźwiękoszczelnych o tłumieniu do 69 dB, a dodatkowo materiał nie rozprzestrzeniający ognia i nie wytwarzający toksycznego dymu.

To wszystko cechy łączą się w nowej ofercie puszek elektroinstalacyjnych - KPL 64-50/LD HF_KA, KPRL 64-60/LD HF_KA, KPL 64-50/2LD HF_KA i KPL 64-50/3LD HF_KA. Aby już na pierwszy rzut oka było widać, które to puszki, wykonano je w nowym kolorze, czyli szaro-niebieskim.

Ciesz się komfortem i bezpieczeństwem.

Aktualności

Sieć sprzedaży