Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Grupa Grodno i Energa Obrót będą wspólnie dostarczać rozwiązania PV

30.11.2020

Spółki Grodno i Energa Obrót SA zawarły umowę partnerską, która dotyczy współpracy przy realizacji mikroinstalacji fotowoltaicznych o mocy do 10 kWp.

W ramach umowy Grodno odpowiedzialne będzie za dostawę komponentów, przygotowanie dokumentacji technicznej oraz montaż mikroinstalacji PV na rzecz klientów Energi Obrotu. To jeden z głównych krajowych sprzedawców energii elektrycznej, oferujący również kompleksową ofertę montażu paneli fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych. W uzupełnieniu świadczonych usług Energa Obrót zaoferowała też klientom funkcjonalny kalkulator PV. Pozwala on szybko i sprawnie, w kilku różnych wariantach, oszacować koszt montażu wraz z dostępnymi opcjami oszczędności, a także zwrot inwestycji w małą prywatną fotowoltaikę.

"Nawiązana współpraca stwarza Grodnu możliwość umocnienia pozycji na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych i zwiększenia dotarcia do odbiorców. Energa Obrót zyskuje natomiast rzetelnego partnera, jednego z najbardziej doświadczonych wykonawców instalacji PV w Polsce i dystrybutora najlepszych komponentów. Nasza współpraca ma duży potencjał" – stwierdził Andrzej Jurczak, Prezes Zarządu Grodno S.A.

Działalność w branży fotowoltaicznej Grodno prowadzi od 10 lat. Obecnie jest jednym z wiodących dostawców mikroinstalacji fotowoltaicznych z Polsce – udział rynkowy Spółki przekracza 15%. Odnotowuje również dynamiczny rozwój obszarze małych instalacji komercyjnych (przemysłowych), a także wielkoskalowych farm o mocy powyżej 500 kWp.

Zgodnie z założeniami Zarządu, fotowoltaika obok pomp ciepła będzie kluczowym kierunkiem rozwoju Grupy Grodno w najbliższych latach.

Aktualności

Sieć sprzedaży