fbpx Energetab 2022 | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Energetab 2022

26.09.2022

W zeszłym tygodniu byliśmy na Targach ENERGETAB, a nasze stoisko wzbudziło wyjątkowo duże zainteresowanie! Za co dziękujemy Wam bardzo i z czego jesteśmy dumni. W przygotowanie stoiska włożyliśmy masę pracy i naszej energii. Chcieliśmy, aby i w tym roku było ono wyjątkowe, innowacyjne i atrakcyjne dla odwiedzających. Podzieliliśmy je na 3 strefy, w każdej znajdował się szeroki asortyment produktów od wielu producentów oraz w każdej z nich byli specjaliści gotowi odpowiedzieć na Wasze pytania i doradzić. Zadbaliśmy, abyście miło spędzili czas, napili się dobrej kawy i otrzymali ciekawe gadżety.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez te kilka dni.

Szczególne podziękowania kierujemy firmom, które były z nami na stoisku i nas wspierały: Caleffi , ETI Polam, FERRO, FIBARO, Fronius Polska, Hitachi Cooling & Heating Global, Klima-Therm, Ledvance Poland , Qcells Europe, Solplanet, Suntech, Vesbo, Weidmüller Polska, Winaico Polska oraz Pylontech Community

Do zobaczenia za rok!

 

Aktualności

Sieć sprzedaży