Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Jubileuszowy Ultra Rajd 2020

04.05.2020

3000 kilometrów na rowerze w 30 dni? To właśnie jubileuszowy Grodno Ultra Rajd! 

Kiedy na początku 2020 roku zaczęliśmy rozmyślać jak uczcić jubileusz 30-lecia naszej firmy, nie spodziewaliśmy się tego, co nastąpi. Zależało nam na wyjątkowych wydarzeniu, które na długo zapadnie w pamięć organizacji. Nasza rodzinna firma Grodno S.A., będąca w czołówce polskich hurtowni elektrotechnicznych, zawsze wyróżniała się swoimi tradycjami. Bardzo chcieliśmy, aby wydarzenie, które nastąpi było odzwierciedleniem naszych wartości. I tak się stało! 

Inicjatorem pomysłu na Grodno Ultra Rajd był nasz pracownik Krzysztof Banek (Kris), logistyk z Katowic. Jest on niezwykłym pasjonatem podróży, gór i robienia tego, co dla przeciętnego człowieka wydaje się niemożliwe. Kris na co dzień nie posiada samochodu i wszędzie porusza się rowerem. Jednym z jego największych osiągnieć było zdobycie szczytu Pik Lenina o wysokości 7134 n.p.m. 

Pomysł Krisa od początku nam się podobał. Wiedzieliśmy jednak, że jego realizacja będzie nie lada wyzwaniem. W końcu celem było pokonanie 3000 kilometrów na rowerze w 30 dni, aby odwiedzić 30 oddziałów Grodno w 30 miastach. Damy radę. Kto jak nie my! 

I tak rozpoczął się nasz Ultra Rajd. 4-tego maja Kris wystartował z Katowic, ruszając rowerem w podróż dookoła Polski. Okrężna trasa Rajdu, którą wybraliśmy była nieprzypadkowa. Symbolizuje dostępność naszych oddziałów w całej Polsce oraz kompleksowość oferty, którą wypracowaliśmy przez 30 lat działalności.  

Poprzez Rajd chcemy pokazać osobowość naszej firmy oraz pasje wynikające z tego, co robimy. Równie ważnym aspektem jest dla nas równość wszystkich placówek bez wyjątku jak również ich silne zakorzenienie w lokalnych społecznościach. Obserwując to wydarzenie, zobaczycie wyjątkową solidarność naszych pracowników, którzy angażują się w Rajd każdego dnia. Na wszystkich przystankach Krisa w oddziałach czekają na niego koledzy z pracy, którzy przygotowują niesamowite powitania: kolorowe banery, pyszne lokalne przekąski i prowiant na dalszą część drogi. Przykładem jest Pani Jadzia, która powitała Krisa swojskimi kanapkami lub Tomek pracownik z Białegostoku, który przygotował grafiti upamiętniające Rajd. Jesteśmy dumni z kreatywności naszych pracowników i nie możemy doczekać się kolejnych pomysłów.  

Rajd jest wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Na trasie dołączają do Krisa inni pracownicy naszej firmy, przedstawiciele grup sportowych Grodno oraz koledzy z branży. Razem pokonują wybrane odcinki trasy na rowerze i wspierają naszego bohatera. 

Przed naszym śmiałkiem jest jeszcze do pokonania ponad 2 tysiące kilometrów, tak by zamknąć okrąg dookoła Polski i zespolić całość silnym pierścieniem. Rajd zakończy się 3-ego czerwca w Naszym Centrum Dystrybucji pod Warszawą. Wszyscy razem kibicujemy Naszemu koledze i przyjacielowi Krisowi, aby dotarł bezpiecznie do mety.  

Poniżej publikujemy codzienne zmagania Krzysztofa w formie wideo blogów. Zapraszamy do oglądania!

 START KATOWICE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Sieć sprzedaży