fbpx Grodno zostało wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła marki AURATSU. | GRODNO - Hurtownia Elektryczna Automatyka Fotowoltaika Oświetlenie Klimatyzacja Kable

Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Grodno zostało wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła marki AURATSU.

09.08.2022

Grodno zwiększa dostępność pomp ciepła, przygotowując się na aktywny sprzedażowo sezon.


Na mocy umowy zawartej z firmą Klima-Therm Sp. z o.o., Grodno zostało wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła marki AURATSU.

Oferta pomp ciepła AURATSU skierowana jest dla gospodarstw domowych, a także do klientów biznesowych, w tym wykonawców instalacji, stanowiących główną grupę odbiorców Grupy Grodno.

- Obecnie elektryfikacja dynamicznie przenosi się w obszar grzejnictwa, który bardzo szybko się rozwija. Popyt na pompy ciepła jest ogromny, w całej Europie występują problemy z dostępnością. Umową na dystrybucję pomp ciepła AURATSU zabezpieczamy dostawy i lepiej przygotowujemy się na gorący sprzedażowo sezon. Są to produkty wysokiej jakości, które doskonale uzupełniają naszą ofertę tak aby obsłużyć każdy segment tego rosnącego rynku - powiedział Prezes Grodno S.A., Andrzej Jurczak.

Grupa Grodno rozwija obszar pomp ciepła od 2015 roku. Obecnie dysponuje kompleksową ofertą urządzeń i elementów instalacji grzewczych wszystkich wiodących producentów obecnych na polskim rynku.

- Konsekwentnie realizujemy strategię, dążąc do dostarczania kompleksowych usług. I tak w przypadku pomp ciepła, poza samymi produktami oferujemy ich montaż i usługi uzupełniające, m. in. szkolenia dla instalatorów. Dodatkowo sprzedaż pomp ciepła napędza sprzedaż fotowoltaiki, gdzie równie oferujemy kompletną usługę – dodaje Andrzej Jurczak.
Klima-Therm Sp. z o.o. działa na rynku od 26 lat. Jest właścicielem marki pomp ciepła AURATSU, stanowiących ekologiczną alternatywę dla ogrzewania węglowego i gazowego. Urządzenia tej marki charakteryzują się wysoką jakością oraz prostotą w obsłudze, jednocześnie gwarantując długoterminowe oszczędności oraz komfort użytkowania.

- Współpraca z czołowym dystrybutorem elektrotechniki na polskim rynku, którym jest Grodno, zapewni nowej marce AURATSU najlepszy dostęp do szerokiego grona odbiorców. Cieszymy się z podpisanej umowy oraz możliwości współpracy z doświadczonym partnerem, który tak jak my stawia na innowacyjne działania modernizujące polski rynek grzewczy – komentuje Wojciech Białas, Dyrektor ds. Sprzedaży Klima-Therm Sp. z o.o.
Umowa z Klima-Therm Sp. z o.o. jest kolejną zawartą w ostatnim czasie przez Grodno w ramach rozwoju na szybko rosnącym rynku pomp ciepła. W lipcu Spółka poinformowała o przedłużeniu strategicznej współpracy z firmą Johnson Controls - Hitachi Air Conditioning, dla której została wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła na polskim rynku elektrotechnicznym.

Aktualności

Sieć sprzedaży