fbpx Grodno wzmacnia współpracę z innowatorem branży pomp ciepła | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Grodno wzmacnia współpracę z innowatorem branży pomp ciepła

21.07.2022

Grupa Grodno przedłużyła strategiczną współpracę z firmą Johnson Controls - Hitachi Air Conditioning, oferującą jedną z najbardziej rozbudowanych gam produktowych w branży grzewczej i klimatyzacyjnej. „Ta współpraca to dla nas duży atut, szczególności w obecnej sytuacji
na rynku” – ocenia Andrzej Jurczak, Prezes Grodno S.A.

Na mocy zawartej umowy, Grodno pozostaje jedynym dystrybutorem produktów marki Johnson Controls - Hitachi Air Conditioning na polskim rynku elektrotechnicznym. Odpowiada również
za politykę sprzedaży oraz obsługę gwarancyjną i serwisową sprzedawanych urządzeń.

- Nasza strategiczna współpraca nabiera nowego znaczenia w świetle dynamicznego rozwoju rynku pomp ciepła i klimatyzacji w Polsce. Pozwala nam utrzymać jeszcze większą dostępność najlepszej klasy produktów, co stanowi duży atut, w szczególności w obecnej sytuacji na rynku
i w obliczu wyzwań związanych z dostępnością pomp ciepła. W Grodnie doskonale sobie z tymi wyzwaniami radzimy – stwierdził Andrzej Jurczak, Prezes Zarządu Grodno S.A.

Grupa Grodno rozwija obszar pomp ciepła od 2015 roku. Obecnie dysponuje kompleksową ofertą urządzeń i elementów instalacji grzewczych wszystkich wiodących producentów obecnych na polskim rynku.

- Celem Grodna jest odważne wychodzenie poza model dystrybutora oraz dostarczanie nie tylko produktów, ale i towarzyszących im specjalistycznych usług inżynieryjnych. Dla przykładu, dzięki współpracy z Johnson Controls – Hitachi Air Condition zapewnimy naszym klientom kompleksową obsługę: serwis gwarancyjny produktów, szkolenia dla instalatorów oraz nieprzerwaną dostępność części zamiennych. Takie całościowe podejście to od lat nasz znak rozpoznawczy. Stosujemy je do wielu ofertowanych przez nas produktów i klienci to doceniają – dodał Prezes Andrzej Jurczak.

Jak twierdzą przedstawiciele Johnson Controls - Hitachi Air Conditioning, to właśnie współpraca z Grupą Grodno pozwala spółce najskuteczniej docierać do szerokiego grona odbiorców na polskim rynku elektrotechnicznym.

- Ponad 30 lat doświadczenia w branży zapewniło Grodnu miano eksperta, a wiedza zdobyta przez lata jest podstawą profesjonalnej obsługi specjalistów tej firmy. Podjęcie współpracy właśnie z tym dystrybutorem, dysponującym blisko setką oddziałów i współpracującym
z tysiącami instalatorów, zapewni nam wzmocnienie obecności produktów Johnson Controls – Hitachi Air Conditioning na polskim rynku. Jestem pewien wspólnych sukcesów u boku tak rzetelnego partnera – stwierdził Michał Kiersnowski, Kierownik Sprzedaży Hitachi.

Johnson Controls-Hitachi Air Conditioning jest spółką łączącą ponad stuletnie doświadczenie
i know-how renomowanych firm Johnson Controls oraz Hitachi. Posiada jedną
z najnowocześniejszych fabryk pomp ciepła w Europie, a jej urządzenia grzewcze zostały zaprojektowane typowo pod europejski klimat i na europejski rynek. W pompach ciepła zastosowano unikatowe i opatentowane wysokotemperaturowe sprężarki scroll. Firma oferuje pełną gamę produktów grzewczych, w tym unikatowe wysokotemperaturowe pompy ciepła, które przy temperaturze -20oC na zewnątrz produkują wodę dla CO i CWU o wartości 80oC.

Informacje o Grupie Grodno

Grupa Grodno jest dostawcą unikalnych w skali kraju kompleksowych rozwiązań budynkowych, a także czołowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działającym na polskim rynku.

Grupa świadczy usługi w zakresie audytów oraz projektów oświetleniowych i elektrycznych, wykonywania oraz modernizacji instalacji elektrycznych i energetycznych, programowania automatyki budynkowej, jest też dostawcą złożonych rozwiązań dla przemysłu. Aktywnie rozwija segment zielonej energii pod kątem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów. Głównym profilem działalności Grupy jest zapewnienie inwestorowi kompleksowych rozwiązań prądowych do każdego typu obiektu budowlanego.

Grupa Grodno należy do grupy dystrybutorów elektrotechnicznych FEGIME Polska.

W październiku 2020 r. Grodno obchodziło 30-lecie działalności.

Aktualności

Sieć sprzedaży