Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

200 zł dla Instalatora za każdy falownik Solplanet

03.12.2020

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w promocji organizowanej przez AISWEI, producenta falowników Solplanet. Promocją objęte są wszystkie modele falowników Solplanet.

Instalator otrzymuje nagrodę w wysokości 200 zł za każdy zainstalowany falownik Solplanet w terminie od 23.11.2020 do 31.12.2020.

Nagrodą w promocji jest karta Mastercard o wartości 200 zł. Karta ważna jest 24 m-ce. Można nią płacić w każdym sklepie posiadającym terminal płatniczy, wypłacić środki w bankomacie bądź dokonać transakcji w internecie.

200 zł przysługuje za każdy zainstalowany falownik.

Instalator podejmuje decyzję czy chciałby otrzymać nową kartę za każdy kolejny zainstalowany i zgłoszony do programu falownik czy życzy sobie doładować posiadaną już kartę o kolejne 200 zł.

Warunkiem otrzymania nagrody jest:

  1. zainstalowanie falownika w instalacji fotowoltaicznej i dodanie go do konta AISWEICLOUD 
  2. zarejestrowanie falownika do Programu Promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, który znajduje się na stronie SOLPLANET w którym Instalator podaje dobrowolnie następujące dane: imię i nazwisko oraz adres email.

Aktualności

Sieć sprzedaży