Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Nasze oddziały są otwarte – Zapraszamy!

27.03.2020

Szanowni Państwo!

Grupa Grodno dokłada wszelkich starań, aby prowadzić swoją działalność odpowiedzialnie w trosce o Państwa zdrowie oraz naszych Pracowników. Chcemy zapewnić stałą dostępność oferowanego asortymentu i możliwie szybką realizację. Poza zakupami stacjonarnymi, zapraszamy do składania zamówień telefonicznie, mailowo lub w sklepach internetowych Grupy Grodno, które są podane poniżej:

•    Dla Biznesu:
https://b2b.grodno.pl/
https://b2b.bargo.pl/
https://b2b.magma.pl/

•    Dla Klientów Indywidualnych:
https://marketelektryczny.pl/
https://elektromag.pl/

Wszystkim, którzy zdecydują się odwiedzić nas osobiście, przypominamy o przestrzeganiu zasad wydanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Prosimy o zachowanie odstępu 2m oraz namawiamy do płacenia kartami zbliżeniowymi. We wszystkich punktach sprzedaży mamy też dostępne płyny do dezynfekcji rąk, z których należy korzystać.

W tym trudnym czasie życzymy Wszystkim zdrowia i wytrwałości. Wierzymy, że tymczasowa sytuacja szybko minie i w niedługim czasie wrócimy do normalnego funkcjonowania. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i wsparciem.

Andrzej Jurczak
Prezes Grupy Grodno

 

 

Aktualności

Sieć sprzedaży