Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Grodno DECOR na targach Warsaw Home 2019

08.10.2019

IV edycja targów Warsaw Home dobiegła końca. W dniach 3 – 6 października prezentowane na stoisku Grodno Decor produkty i rozwiązania mógł zobaczyć każdy z odwiedzających i tak, jak miało to miejsce w zeszłych latach – ilość chętnych pozytywnie zaskoczyła. Przy dobrej kawie i w miłej atmosferze przedstawione zostały najciekawsze modele lamp dekoracyjnych, pojawiły się zarówno lampy wiszące, jak i kinkiety czy plafony czołowych polskich oraz zagranicznych marek.

Na stoisku zobaczyć można było także produkty oraz gotowe rozwiązania dla domu i ogrodu, a wszystko to inspirowane najnowszymi trendami. Każdy, nie tylko miłośnik oświetlenia dekoracyjnego mógł znaleźć coś dla siebie. Zainteresowaniem cieszył się również niezmiennie osprzęt instalacyjny Premium. Nie mogło zabraknąć bardzo popularnych ostatnimi czasy nieprzeciętnych rozwiązań dedykowanych do instalacji inteligentnych domów - Grodno SMART.

Wrażenie z pewnością robiły komplementarne systemy Fibaro, nowatorskie i przyszłościowe rozwiązania niosące ze sobą niezwykłą funkcjonalność, które swoimi działaniami czynią codzienne życie jeszcze wygodniejszym. Odwiedzający cenili sobie również zaprezentowaną gamę wideodomofonów, łączącą estetyczny wygląd oraz design z łatwością w obsłudze. Zaprezentowano też najnowsze motywy i produkty dla tych, którzy lubią spędzać czas w ogrodzie, systemy oświetleniowe potrafiły zadowolić największych wielbicieli piękna i luksusu.

Dla Grodno Decor to były bardzo ciekawe i owocne 4 dni, podczas, których specjaliści będący na stoisku mogli dzielić się z odwiedzającymi najnowszymi rozwiązaniami i swoją pasją. Grodno Decor zachęca do kontaktu w celu zapoznania się ze swoja kompleksową ofertą.

Grodno Decor – Robert Dąbrowski rdabrowski@grodno.pl 604 258 674
Grodno SMART – Sebastian Koć skoc@grodno.pl 505 563 325

 

Aktualności

Sieć sprzedaży