fbpx Targi Enex 2024 | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Targi Enex 2024

19.02.2024

Za nami XXVI edycja Międzynarodowych Targów Energetyki Enex

W wydarzeniu tym, uważanym za jedną z najbardziej prestiżowych i wymagających imprez branżowych, GRODNO odniosło spektakularny sukces, uwieńczony nagrodą TOP DESIGN, w dziedzinie aranżacji i prezentacji stoiska. W tym roku w części spotkań wrzało od rozmów ekspertów branży oraz klientów, natomiast po stronie ekspozycyjnej przedstawiliśmy kompleksową ofertę OZE.
I rzeczywiście, na naszym stoisku było co podziwiać: były kotłownie z pompami ciepła Auratsu, robiąca wrażenie kaskada pomp Hitachi i dodatki hydrauliczne Solimpeks. Przyciągały oko ładowarki samochodowe firm Eway, Weidmüller, Fronius, Eaton, Solplanet i ETI Polam.
Można było poznać z bliska moduły fotowoltaiczne JA Solar, Sunova, LEDVANCE, LONGi i Qcells; konstrukcje pod moduły i słupki pod ładowarki Baks, bank energii Pylontech. Nie zabrakło też przewodów z firm NKT, KBE i ELPAR
Wrażenie na odwiedzających zrobił też premierowy pokaz nowego falownika hybrydowego i banku energii od Solplanet oraz dronów wykorzystywanych do termowizji od DJI.
W tym pełnym pasji i inspiracji miejscu spotkań profesjonalistów, inżynierów i przedsiębiorców, stworzonym przez Targi ENEX Kielce, mieliśmy możliwość zaprezentować wszechstronny wachlarz naszych innowacji fotowoltaicznych, dostarczonych przez rozwiązania Fronius, LEDVANCE, zabezpieczenia ETI i Weidmüller, zdalny monitoring F&F, czy też optymalizatory energii SMone oraz mikroinwertery Enphase Energy i Hoymiles.
Wśród kilkuset stoisk z wielu państw świata, stoisko Grodna cieszyło się ogromną frekwencją odwiedzających, będąc miejscem owocnych spotkań i ciekawych rozmów. To dla nas wielka radość, że mogliśmy wnieść swój wkład w Targi ENEX - wydarzenie stanowiące awangardę naszej branży.

Aktualności

Sieć sprzedaży