fbpx Targi ENEX 2023 | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Targi ENEX 2023

13.03.2023

Za nami fantastyczne Targi ENEX, które minęły w mgnieniu oka. Tegoroczna frekwencja na naszym stoisku całkowicie nas zaskoczyła i pobiła zeszłoroczną, która już wtedy wydawała nam się duża. W tym roku prezentowaliśmy rozwiązania z obszarów OZE: #fotowoltaika, #pompyciepła i stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz hydrauliki i zabezpieczeń. Najwięcej zapytań kierowanych było o pompy ciepła AURATSU, których jesteśmy jedynym dystrybutorem. Teraz przed nami intensywny czas przygotowywania ofert dla klientów.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli tam razem z nami oraz partnerom biznesowym Grodna, których asortyment prezentowaliśmy na naszym stoisku: Auratsu, Fronius Polska, Solplanet, Eaton, ETI Polam , Weidmüller Polska, Schneider Electric, SOLIMPEX, Caleffi Hydronic Solutions, Hitachi Cooling & Heating Polska, LEDVANCE, Qcells Polska, JA Solar, WINAICO Solar, Sunova Solar Polska, Suntech.
Do zobaczenia za rok!

 

Aktualności

Sieć sprzedaży