fbpx Targi Elektrotechnika 2024 | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Targi Elektrotechnika 2024

05.01.2024

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Elektrotechnika 2024, które odbędą się w dniach 31 stycznia - 2 lutego 2024 roku w EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

Targi Elektrotechnika stanowią doskonałą okazję do zanurzenia się w świat innowacji z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu OZE (Odnawialne Źródła Energii) i elektromobilności. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia, prezentujemy Państwu nie tylko atrakcyjną przestrzeń wystawienniczą, ale także bogatą ofertę szkoleń i warsztatów skierowanych do specjalistów branżowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze stoisko o numerze D3 w hali 3. Podzielimy się z Państwem naszymi najnowszymi rozwiązaniami, ze szczególnym naciskiem na program prosumenta lokatorskiego. Przedstawimy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, skoncentrowane na efektywnym wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii.

Nasi eksperci z przyjemnością udzielą informacji na temat rozwiązań pomagających obniżyć koszty funkcjonowania budynków wielorodzinnych. Będziemy szczęśliwi podzielić się naszym doświadczeniem oraz przedstawić praktyczne przykłady zastosowania naszych technologii.

Liczymy na owocne spotkanie i możliwość podzielenia się z Państwem naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Czekamy na Państwa obecność na Targach Elektrotechnika 2024!

Link do bezpłatnej rejestracji:

https://registration.elektroinstalacje.pl/

Aktualności

Sieć sprzedaży