fbpx SOLAR ENERGY EXPO 2024 | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

SOLAR ENERGY EXPO 2024

21.12.2023

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością pragniemy Was serdecznie zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska na prestiżowych targach SOLAR ENERGY EXPO 2024, które odbędą się w dniach 16-18 stycznia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Jako lider w branży energii odnawialnej, firma Grodno z przyjemnością zaprezentuje najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne i pompy ciepła. Nasze innowacyjne technologie są odpowiedzią na rosnące wyzwania związane z zrównoważonym rozwojem oraz efektywnym wykorzystaniem energii.

Na stoisku F3.13 czekać będą na Państwa nasi specjaliści, gotowi do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Ponadto, będziemy prezentować szeroki asortyment produktów od ponad 10 renomowanych dostawców, dostosowany do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Zachęcamy do wizyty na naszym stoisku, aby:

  • Dowiedzieć się więcej o nowoczesnych rozwiązaniach fotowoltaicznych i pompach ciepła.
  • Skonsultować się z ekspertami w dziedzinie energii odnawialnej.
  • Zapoznać się z ofertą różnorodnych dostawców.

Aby uczestniczyć w targach, prosimy o bezpłatną rejestrację poprzez LINK

Mamy nadzieję, że spotkamy się na SOLAR ENERGY EXPO 2024 i razem odkryjemy nowe możliwości w dziedzinie energii odnawialnej.

Aktualności

Sieć sprzedaży