fbpx Schneider Electric Innovation Day: Spotkanie Partnerów | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Schneider Electric Innovation Day: Spotkanie Partnerów

27.04.2023

Wracamy do wspomnień z Innovation Day: Spotkania Partnerów, zorganizowanego przez Schneider Electric. Wydarzenie odbyło się 18-19 kwietnia w Łodzi.

Był to inspirujący czas, w którym mogliśmy porozmawiać na tematy dotyczące aktualnej sytuacji energetycznej i kryzysie obecnie panującym na świecie, a także jego wpływie na inne obszary rynku. Nie zabrakło pomysłów na kolejne, wspólne projekty, opierające się na zrównoważonym rozwoju, które zapewnią nam efektywną energetycznie przyszłość. Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy aż dwa wyróżnienia o najwyższej klasie autoryzacji: Platynowy Dystrybutor Multispecjalista oraz Alliance Certified Partner. Nie zabrakło też statuetki, która zaskoczyła nas swoją formą- przepiękne, ekologiczne drzewko Bonsai.

Na gali głównej przyznanych zostało 55 certyfikatów. Grodno jako jedna z dwóch firm otrzymała aż 2 wyróżnienia podczas gali i jest jednym z pięciu platynowych dystrybutorów multispecjalistów Schneider Electric. Spełniliśmy szereg kryteriów, za które certyfikaty są przyznawane m.in. za wysokie wyniki zakupowe, realizację planów marketingowych, rozwój kanału e-commerce oraz współpracę w zakresie szkoleń.

 

 

Plik: 

Aktualności

Sieć sprzedaży