fbpx Rekuperacja | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Rekuperacja

W naszej ofercie są już dostępne asortyment i usługi związane z rekuperacją budynków

Rekuperacja to mechaniczna wentylacja nawiewno - wywiewna z dodatkową funkcją odzysku ciepła.

Grodno jest dystrybutorem marek:

Czy rekuperacja to tylko obecna moda?

Od stycznia 2021 roku zmieniły się przepisy dotyczące wszystkich nowo oddawanych do użytku budynków. Wcześniej to inwestor podejmował decyzję czy w budynku będzie wentylacja mechaniczna (rekuperacja) czy wentylacja grawitacyjna. Z początkiem 2021 obligatoryjne jest stosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli każdy dom musi mieć zamontowany REKUPERATOR– bez tego systemu nie jest możliwy odbioru technicznego budynku.

Sprawna i wydajna wentylacja mechaniczna może skutecznie obniżyć poziom CO2 w pomieszczeniach redukując negatywne efekty wykazane w badaniach. Będzie to jednak bardzo trudne do uzyskania, jeśli powietrze na zewnątrz stanie się bardziej zanieczyszczone niż dzisiaj.

Naturalnym staje się wybór ekologicznego źródła ogrzewania budynku w postaci pompy ciepła oraz rekuperacji o wysokim współczynniku odzysku energii.

Zapraszamy do współpracy w zakresie rekuperacji:

hvac@grodno.pl

Aktualności

Sieć sprzedaży