fbpx Odwiedź Grodno na targach Enex 2024 | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Odwiedź Grodno na targach Enex 2024

24.01.2024Już niebawem rozpoczną się targi Enex, na które zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane kompleksową ofertą fotowoltaiki i pomp ciepła. Na naszym stoisku w strefie PV będzie można porozmawiać o topowych produktach w ofercie Grodna - falownikach, modułach, mikroinwerterach, bankach energii, konstrukcjach, czy nawet kablach, zabezpieczeniach i monitoringu farm. W strefie pomp ciepła nie zabraknie natomiast rozwiązań HITACHI i AURATSU oraz buforów i niezbędnych produktów hydraulicznych dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego. 

Zespół ekspertów Grodna będzie dostępny dla naszych klientów przez cały czas trwania targów, zarówno w strefie produktowej, jak i spotkań. Jeśli chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy i projektach zachęcamy do wypełnienia formularza, zaproponujemy dogodną godzinę spotkania z ekspertem konkretnego działu.

Darmowa rejestracja do wejścia na targi Enex 2024

Do zobaczenia wkrótce!

Aktualności

Sieć sprzedaży