fbpx NAJLEPSZA WODA W DOMU - BWT | GRODNO - Hurtownia Elektryczna Automatyka Fotowoltaika Oświetlenie Klimatyzacja Kable

Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

NAJLEPSZA WODA W DOMU - BWT

13.10.2022

Woda odgrywa dla nas kluczową rolę przez całe życie. Dzięki know-​how, technologii i produktom BWT z czystym sumieniem możesz nam zaufać. Zrelaksuj się, odpocznij i bądź pewien, że dostarczasz sobie i swoim najbliższym optymalnie najlepszą wodę BWT.

Zmiękczanie, a ochrona przed wapniem

Dwa sposoby na osady wapnia i twardą wodę
Z pewnością dobrze wiesz, jakie skutki niesie ze sobą woda zawierająca wapń. Pozostawia nieestetyczne plamy na baterii i w kabinie prysznicowej. Odkłada się również w formie osadu w urządzeniach gospodarstwa domowego, takich jak czajnik, ekspres do kawy czy pralka. Może także niepostrzeżenie spowodować kosztowne szkody w rurociągach.

W zależności od tego, czy chcesz trwale pozbyć się wapnia, czy przynajmniej zredukować jego negatywne działanie, możesz wybrać jeden z dwóch wariantów. Zmiękczanie pozwala całkowicie usunąć wapń z wody. A Ty możesz korzystać z miękkiej wody w całym gospodarstwie domowym. Ochrona przed osadem polega na pozostawieniu wapnia w wodzie przy jednoczesnym zadbaniu o to, aby się nie osadzał.

Miękka woda z twardej…
Urządzenie zmiękczające to odpowiednie rozwiązanie zapewniające trwałą redukcję zawartości wapnia w wodzie. Opiera się ono na zasadzie wymiany jonów, tzn. zwiększające twardość wody jony magnezu i wapnia są zastępowane jonami sodu.

W oparciu o tę zasadę działają także zmiękczacze BWT. Przekształcają one twardą wodę w jedwabiście miękką Perłową Wodę BWT. Pozwala to nie tylko chronić instalacje wodne i sprzęt gospodarstwa domowego przed osadami wapnia, ale także ściany kabiny prysznicowej i baterie przed plamami. Warto także pamiętać o zwiększonym komforcie. Miękka woda jest znacznie przyjemniejsza pod prysznicem czy podczas kąpieli i lepiej wpływa na skórę.

Mniejszy osad wapnia i znakomita woda
Systemy ochrony przed wapnem tworzą małe kryształy węglanu wapnia z części wapna rozpuszczonego w wodzie, co z kolei wiąże resztę wapna z sobą. Wapń nie może już osadzać się w rurach lub kotłach. 

Dzięki systemowi ochrony przed osadami wapnia, możesz optymalnie zabezpieczyć swój dom przed kamieniem o średniej twardości wody i jednocześnie zachować wszystkie ważne składniki mineralne w wodzie.

Aktualności

Sieć sprzedaży