fbpx Grodno zostało głównym mecenasem filmu „Powołany 2” | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Grodno zostało głównym mecenasem filmu „Powołany 2”

15.03.2024

Ważną częścią strategii zaangażowania społecznego i kulturalnego Grupy Grodno są różne formy wsparcia dla sztuki, kultury, edukacji, czy pasji sportowych. Wyjątkowo ważne w tej strategii jest objęcie mecenatem produkcji filmu Powołany 2. Wsparcie tego przedsięwzięcia nie tylko przyczynia się do rozwoju polskiego przemysłu filmowego, ale ma też niezwykle pozytywny wpływ społeczny, promując nieprzemijające wartości, które dają siłę, gdy wszystko się wali i nadzieję, gdy wydaje się, że na zmianę na lepsze nie ma już szans.

Film wszedł do dystrybucji w polskich kinach 1 marca, a przedpremierowy pokaz drugiej części Powołanego odbył się 21 lutego, z udziałem twórców, aktorów i sponsorów, na uroczystej gali w Złotych Tarasach w Warszawie, która zgromadziła blisko 800 osób!

Nasz Prezes Andrzej zabrał głos wobec zgromadzonych gości jak przedstawiciel wszystkich sponsorów i największego z nich – Grupy Grodno, wyrażając  wzruszenie i dumę z tego, co udało się stworzyć. Skierował także podziękowania do wszystkich zaangażowanych w tę produkcję: „Dziękuję z głębi serca przede wszystkim wam, artystom: reżyserowi, scenarzystom, aktorom i całej ekipie, za trud, poświęcenie i pasję, jaką włożyliście w to dzieło. Wasza praca jest inspiracją dla każdego, kto walczy na tym najtrudniejszym z frontów – walczy o wolność duchową. Przesłanie tego filmu może zmienić niejedno życie, pokazując, że nie ma sytuacji beznadziejnych i możemy doświadczyć spektakularnej przemiany nawet wtedy, gdy po ludzku już wszystko stracone”.

Prezes podziękował także wszystkim, którzy wsparli produkcję finansowo i umożliwili realizację tego projektu, za  hojność i zaufanie, będące niesamowitym wsparciem i motywacją do dalszej pracy. Film "Powołany 2" stał się dla wielu widzów inspiracją do pokonywania własnych wyzwań. Dla nas, Grodzianiaków, jest powodem do dumy, a dla wszystkich widzów mocnym przekazem, który nikogo nie pozostawi obojętnym.

Aktualności

Sieć sprzedaży