Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Falowniki od Solplanet w ofercie Grodna

30.10.2020

Solplanet to gwarancja jakości i stabilności finansowej. Falowniki tej marki są już dostępne w naszych magazynach.

Producentem falowników Solplanet jest chińska firma AISWEI, która specjalizuje się w produkcji inwerterów fotowoltaicznych od 2007 roku. Wcześniej stanowiła oddział SMA China i zajmowała się produkcją inwerterów, w tym Zeversolar, od 2013 roku. W ubiegłym roku miała miejsce zmiana właścicieli i AISWEI stało się niezależnym przedsiębiorstwem. AISWEI nadal ściśle współpracuje z niemieckim SMA i produkuje dla nich falowniki, jak również świadczy usługi w zakresie badań i rozwoju produktów. 

W 2020 roku firma zdecydowała się wprowadzić własną markę falowników o nazwie Solplanet.

Roczna zdolność produkcyjna fabryki to 3 GW. Ciekawostka? Szacuje się, że w Polsce w 2020 roku zostanie zamontowanych instalacji o łącznej mocy 2.500-3.000 MW

Instalacja fotowoltaiczna falowniki Solplanet

Niemieckie korzenie firmy to gwarancja jakości i stabilności finansowej. Dlatego też firma nie waha się mówić głośno, że można na niej polegać.

"Pomysł na stworzenie nowej marki wziął się z zauważonego przeze mnie zapotrzebowania na przystępne cenowo dla użytkownika, dobrej jakości falowniki fotowoltaiczne, które mówiąc wprost, umożliwią każdemu łatwe wykorzystanie energii słonecznej w celu zaspokojenia własnych potrzeb. Ochrona środowiska to wyzwanie naszego wieku, a wykorzystując energię słoneczną, dbamy o przyszłość naszej planety. Dlatego misją Solplanet jest „Solar for Everybody” [Energia słoneczna dla każdego]"  – powiedział dr Zhang Yong, CEO Solplanet.

Jakie produkty znajdują się w ofercie Solpanet? Solplanet to proste w instalacji, bezawaryjne i komfortowe w eksploatacji jedno- i trójfazowe falowniki fotowoltaiczne do zastosowań domowych oraz komercyjnych (od 1kW do 50kW). Wszystkie produkty są wyposażone w adaptery Wi-Fi i przejrzystą w obsłudze aplikację do monitorowania i zarządzania instalacją.

Falowniki Solplanet są:

 • łatwe w montażu
 • niezawodne
 • przyjazne w obsłudze

Czy można liczyć na lokalne wsparcie?

"Wiemy, jak ważna jest dla dystrybutorów, integratorów i użytkowników pomoc techniczna. Dlatego też obsługą serwisową w Polsce zarówno klientom indywidualnym, jak i komercyjnym zapewnia firma Fixit, do której można kierować  wszelkie pytania dotyczące montażu i eksploatacji naszych urządzeń. Zapraszamy również na szkolenia produktowe oraz techniczne, które organizujemy w całej Polsce" – mówi Adam Rosiak, Dyrektor ds. Sprzedaży Solplanet w Polsce.

 • 5 lat gwarancji + 5 lat rozszerzonej = 10 lat
 • Możliwość wydłużenia gwarancji, odpłatnie, do 15 i 20 lat.
 • Serwis, obsługę posprzedażową świadczy polska, doświadczona firma Fixit. 
 • Centrum Serwisowe FIXIT na stronie http://rma.fixit-service.com
 • Infolinia techniczna i wsparcie solplanet@fixit.pl lub telefonicznie +48 13 49 261 09
 • Instrukcje obsługi w języku polskim.
 • 10-minutowy film instruktażowy zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć o sposobie montażu.
 • W Polsce znajduje się przedstawicielstwo producenta. Możliwość organizacji szkolenia technicznego, produktowego, wsparcie podczas instalacji, konsultacje.

Jaka jest dostępność produktów? Stany magazynowe Grodno S.A. oraz w magazynie w Holandii. 

 

 

Aktualności

Sieć sprzedaży