Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Rajd Bałtyk 2021- Światło Nadziei

23.08.2021

Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym, nadchodzącym wydarzeniu sportowym organizowanym przez GRODNO S.A. Wydarzenia takie stają się już naszą tradycją. Zeszłoroczna edycja Rajdu Wisła przerosła nasze oczekiwania i spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno pracowników wewnątrz organizacji jak również Naszych Partnerów co dało nam bodziec do dalszych działań. Śladem roku ubiegłego organizujemy kolejny rajd biegowo-rowerowy.

Tym razem chcemy pokazać piękno Bałtyku a trasę wytyczać nam będą latarnie morskie, których kulturowy charakter jest nierozłącznym akcentem polskiego wybrzeża. Nie bez znaczenia pozostaje fakt wyboru takiej właśnie trasy. To właśnie latarnie morskie swoim światłem od zawsze wytaczały kierunek a często ich światło okazywało się być nadzieją dla podróżujących.

Właśnie z taką nadzieją chcemy wyruszyć w kolejną przygodę wspierając naszym rajdem Fundację Marka Kamińskiego https://fundacjamarkakaminskiego.com/– wybitnego polskiego podróżnika, który jako jedyny na Świecie w ciągu jednego roku zdobył oba bieguny.

Wzorem poprzednich edycji - za każdy pokonany km trasy przez zarejestrowanego uczestnika Grodno przekaże określone środki na rzecz Fundacji. W trakcie Rajdu dołączą się do nas również nasi partnerzy.

Relacja z wyjazdu ekipy technicznej Rajdu Bałtyk poniżej

Poniżej kilka ważnych kwestii organizacyjnych:

Data wydarzenia 02 – 09 wrzesień 2021 Trasa Rajdu Bałtyk zaczyna się od wschodu i przebiegać będzie w kierunku zachodnim wzdłuż linii Bałtyku na dystansie około 600 kilometrów. Została ona podzielona na 17 odcinków. Każdy z odcinków ma różny dystans z uwagi na odległości pomiędzy latarniami.

Każdego dnia pokonamy od 1 do 3 odcinków Do każdego z odcinków przydzielony został Lider (pracownik Grodno) który odpowiada za skompletowanie drużyny składającej się z co najmniej jednej osoby biegnącej i jednego rowerzysty oraz nadzór i strategię przebycia danego etapu. Łącznie 17 liderów poprowadzi swoje drużyny na każdym z 17 odcinków. Drużyna Lidera wystartuje wspólnie w wyznaczonej strefie, a do mety będzie musiała dotrzeć minimum jedna osoba biegnąca i jeden rowerzysta, w tym lider odcinka. Przyjęte limity czasowe na pokonanie danego odcinka zawiera poniższy harmonogram rajdu.
 

 

Podsumowanie

Z tego miejsca chcemy złożyć szczególne podziękowania naszym partnerom, darczyńcom i uczestnikom.

Dzięki Państwa wsparciu i hojności udało się zebrać na rzecz fundacji Marka Kamińskiego kwotę blisko 55 tys. złotych.

Przebyliśmy razem całą linię brzegową Bałtyku od wschodu na zachód.

To była wspaniała przygoda, podczas której przeżyliśmy wiele emocjonujących jak i również wzruszających chwil, które to z pewnością pozostaną na długo w naszej pamięci.

109 uczestników pokonało w sumie 858 km biegiem i 2830 km rowerem

 

Aktualności

Sieć sprzedaży