fbpx Promocja dla klientów z marką SOLPLANET | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Promocja dla klientów z marką SOLPLANET

Promocja Solplanet dla Instalatorów Falowników - Wyjątkowa Okazja 

Jeśli jesteś instalatorem fotowoltaiki, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Grodno we współpracy z renomowanym producentem falowników Solplanet przygotowała wyjątkową promocję, która trwać będzie od 12 września do 12 grudnia 2023 roku. To okazja, której nie możesz przegapić, ponieważ pozwoli Ci ona na oszczędność oraz zdobycie nowoczesnego falownika ASW H-T1 za jedyne 1 zł. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi szczegółami! Promocja Solplanet dla instalatorów to wyjątkowa okazja do zakupu falowników hybrydowych o mocach 8, 10 lub 12 kilowatów marki Solplanet. W trakcie trwania promocji, za zakup 9 sztuk tych falowników, dziesiąty otrzymasz za symboliczną złotówkę. Nie ma znaczenia, w jakiej kombinacji zostaną one zakupione - to Ty decydujesz, które modele najlepiej pasują do potrzeb Twoich klientów.

Symbole falowników, które kwalifikują się do tej promocji to 952424, 952425 oraz 952426. Wybierając je, masz pewność, że inwestujesz w produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nie zwlekaj i skorzystaj z niej, by zaoferować swoim klientom jeszcze lepsze rozwiązania fotowoltaiczne.

Z Solplanet i Firmą Grodno zyskujesz więcej niż kiedykolwiek wcześniej!

 

Aktualności

Sieć sprzedaży