Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

Ledyfikacja z Signify odświeżyła wizerunek firmy.

29.03.2019

Nowe oblicze hurtowni elektrycznych Grodno. Ledyfikacja z Signify odświeżyła wizerunek firmy

Signify (dawniej Philips Lighting) to marka doskonale znana większości klientów hurtowni elektrycznych. Słynie z niezawodności oraz szerokiej oferty nowoczesnych rozwiązań.  które firma Grodno S.A. zdecydowała się wybrać do swoich własnych aplikacji.

Pod koniec 2018 r. firma Grodno S.A. skorzystała z programu oferowanego przez Signify Polska „LEDyfikacji dystrybucji w Polsce” na bazie której podjęto decyzję o grupowej LEDyfikacji wszystkich oddziałów (w tym hurtowni Bargo oraz Magma) bazując na rozwiązaniach oferowanych przez Signify.

Co było bezpośrednią przyczyną decyzji o LEDyfikacji  z Signify

Grodno S.A. to marka znana większości polskich techników oświetleniowych. Firma obecna jest praktycznie we wszystkich dużych polskich miastach (łącznie 86 punktów sprzedaży). Zakupów można dokonywać także za pośrednictwem platformy internetowej Grodno.pl. Dodatkowo do grupy Grodno należą hurtownie Bargo oraz Magma. Firma ma też do dyspozycji nowoczesne centrum dystrybucyjne w Małopolu pod Warszawą.

Zarząd spółki doskonale zdawał sobie sprawę...  WIĘCEJ

Aktualności

Sieć sprzedaży