Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

GRODNO S.A. oficjalnym dystrybutorem SIEMENS

22.05.2019

GRODNO S.A. zostało oficjalnym dystrybutorem SIEMENS dla branż Digital Industries oraz Smart Infrastructure.

Lista produktów obejmuje:
Factory Automation – SIMATIC, SITOP, SIPLUS, SIMOTION
Control Products – SIRIUS, SIMOCODE
Motion Control – Micromaster, SINAMICS, SIMOTICS A/L/M/S/T
Industrial Communication and Identification – SIMATIC NET, RF, MV
Low Voltage – SENTRON, SIVACON, ALPHA

W chwili obecnej GRODNO posiada w swoim magazynie szeroką paletę produktów SIEMENS dostępnych „od ręki”.

Produkty SIEMENS ZAMAWIAJ ONLINE

Siemens to ponad 160 lat historii i obecność w 190 krajach. Firma stawia przede wszystkim na rozwój technologii ułatwiających życie człowiekowi w każdym jego obszarze. Ta sama wizja przyświeca firmie w Polsce.

Siemens Sp. z o.o. oferuje najwyższej klasy aparaturę łączeniową Siemensa (nowa i starsza generacja), czyli styczniki mocy, styczniki pomocnicze, wyłączniki silnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe.

Siemens to również najwyższej jakości falowniki, softstarty, przekaźniki programowalne, analizatory parametrów sieci PAC, wyłączniki mocy, sterowniki PLC i moduły rozszerzeń, kolumny sygnalizacyjne, wyłączniki nożne, wyłączniki krańcowe, przekaźniki kontrolne prądu i napięcia, przekaźniki czasowe, przekaźniki temperatury oraz doskonałe przekaźniki bezpieczeństwa.

Jedną z głównych zalet marki Siemens jest komunikacja przemysłowa wykonana w oparciu o doskonałe produkty, które pozwolą na wdrożenie stabilnej pracy Twojego przemysłu.
Siemens od zawsze stawiał na postęp i innowacyjność - jest pionierem wytyczającym nowe kierunki rozwoju, otwierając zupełnie nowe możliwości w biznesie.

Aktualności

Sieć sprzedaży