Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

GRODNO na targach Energetab 2017

19.09.2017

GRODNO SA po raz trzeci zaprezentowało się na Międzynarodowych Targach Energetycznych  ENERGETAB, które odbyły się 12-14 września 2017 r. w Bielsku-Białej. Spółka przedstawiła jedną z najbardziej kompleksowych i największych ofert fotowoltaicznych w Polsce.

Na wystawie GRODNO poświęconej panelom fotowoltaicznym można było się zapoznać z kompletną ofertą systemów produkcji energii elektrycznej ze słońca. Spółka zaprezentowała m. in. panele QCells oraz JA Solar, falowniki Fronius, SMA oraz ABB, elementy konstrukcyjne firmy BAKS, a także dedykowane okablowanie Helukabel. Grodno jest oficjalnym polskim dystrybutorem wymienionych wyżej producentów.

W gamie produktów Spółki można znaleźć wszystkie elementy niezbędne do konfiguracji systemu elektrowni fotowoltaicznej. Grodno dostarcza elementy systemów fotowoltaicznych do kluczowych polskich instalatorów na terenie całego kraju, oferując wsparcie techniczne oraz doskonałą logistykę. Spółka występuje również jako generalny wykonawca usług realizacji instalacji, począwszy od projektu, przez dostawę, montaż, przekazanie do zakładu energetycznego, wsparcie w procesie dotacyjnym, aż po serwis.

Stoisko GRODNO cieszyło się ogromnym zainteresowaniem klientów prywatnych i przedstawicieli przedsiębiorstw. Odwiedzający goście, popijając pyszną kawę prosto od baristy, mogli dowiedzieć się wszystkiego o elektrowniach słonecznych od specjalistów GRODNO. Przez trzy dni targów, miejsce wystawowe GRODNO odwiedziło ok. 650 osób, Spółka nawiązała wiele ciekawych kontaktów, a także poszerzyła wiedzę wszystkich zainteresowanych w zakresie fotowoltaiki. Przedstawiciele GRODNO już zapowiedzieli udział w przyszłorocznych targach 11-13 września 2018 r.

Targi ENERGETAB są jednym z największych spotkań najważniejszych firm i instytucji sektora elektroenergetycznego. Tegoroczna edycja ściągnęła do Polski 709 wystawców z Europy, Azji oraz z Egiptu, którzy zaprezentowali najnowocześniejsze rozwiązania i produkty do wytwarzania i dostarczania energii elektrycznej. Była to jubileuszowa, 30. edycja wydarzenia.

Więcej informacji o ofercie fotowoltaicznej GRODNO SA

  

GRODNO Targi Energetab 2017

Aktualności

Sieć sprzedaży