Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

GRODNO na Targach Elektrotechnika 2019

21.03.2019

W dniach 13 – 15 marca 2019 r. GRODNO S.A. zaprezentowało ofertę FOTOWOLTAIKI  oraz pomp ciepła podczas XVII Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2019 na terenie Warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI.

Na swoim Stoisku GRODNO, zaprezentowało najnowsze falowniki Firmy Fronius, moduły fotowoltaiczne o mocy 320Wp koreańskiego producenta  Firmy JA Solar, oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych Firmy GARO. Zobaczyć można było również bogate portfolio instalacji fotowoltaicznych, które zostały zrealizowane w różnych częściach Polski.

Tegoroczna impreza była doskonałą okazją do zapoznania mieszkańców Warszawy z możliwością otrzymania 40% dotacji na budowę własnej elektrowni słonecznej. Uzupełnieniem „zielonej” oferty GRODNO były wysokowydajne pompy ciepła HITACHI, których instalacja przyczynia się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń powietrza, oraz znacząco pomaga w walce ze smogiem.  Równolegle z Targami elektrotechnika, zorganizowane zostały XXVII Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019. W jednym miejscu i czasie można było zapoznać się z najnowszą ofertą wiodących firm z zakresu instalacji elektrycznych, sieci niskiego i średniego napięcia, automatyki oraz technologii i rozwiązań ograniczających zużycie energii.

Aktualności

Sieć sprzedaży