Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

×

Komunikat o błędzie

 • Warning: XMLReader::open(): https:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 w include() (linia 4 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Warning: XMLReader::open(https://www.gpw.pl/wyniki/a45_u__8c/n_GRN_full_data.html): failed to open stream: no suitable wrapper could be found w include() (linia 4 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Warning: XMLReader::open(): Unable to open source data w include() (linia 4 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Warning: XMLReader::read(): Load Data before trying to read w include() (linia 12 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Notice: Undefined index: kurs_odniesienia w include() (linia 27 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Notice: Undefined index: data w include() (linia 30 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Notice: Undefined index: kurs_odniesienia w include() (linia 33 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Notice: Undefined index: kurs_odniesienia w include() (linia 33 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Warning: Division by zero w include() (linia 33 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).

Zaproszenie na TARGI WARSAW HOME 2018

21.09.2018

 

 

Grodno DECOR już po raz trzeci będzie gościć na targach Warsaw Home w Ptak Warsaw Expo - czterodniowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków.

Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych. W tym roku na stoisku gościć będziemy naszych partnerów: Nowodvorski Lighting, Markslojd oraz Sollux Lighting. Będą mieli Państwo okazję zapoznać się z ofertą lamp dekoracyjnych oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.

Dodatkowo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Zadanie zdecydowanie na kreatywność. Dla osób, które nie będą mogły odwiedzić targów przygotowaliśmy relację LIVE, która odbędzie się w piątek 03.10.2018 na naszym profilu Facebook’owym.

HALA D stoisko D2.31

Godziny otwarcia dla odwiedzających:
10.00 – 18.00

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na facebooku oraz dołączenia do wydarzenia, aby nie przegapić szczegółów.

GRODNO DECOR: https://www.facebook.com/grodnodecor/

WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/472479776567549/

Więcej o tragach:

 https://warsawexpo.eu/wydarzenie/warsaw-home-2018-miedzynarodowe-targi-wyposazenia-wnetrz/

Ptak Warsaw Expo

Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, Polska

info@warsawexpo.eu

 

Aktualności

Sieć sprzedaży

Kursy akcji

 • dzień:

 • GRN:

 • zmiana:

  0%
relacje inwestorskie