Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Zaproszenie na TARGI WARSAW HOME 2018

21.09.2018

 

 

Grodno DECOR już po raz trzeci będzie gościć na targach Warsaw Home w Ptak Warsaw Expo - czterodniowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków.

Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych. W tym roku na stoisku gościć będziemy naszych partnerów: Nowodvorski Lighting, Markslojd oraz Sollux Lighting. Będą mieli Państwo okazję zapoznać się z ofertą lamp dekoracyjnych oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.

Dodatkowo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Zadanie zdecydowanie na kreatywność. Dla osób, które nie będą mogły odwiedzić targów przygotowaliśmy relację LIVE, która odbędzie się w piątek 03.10.2018 na naszym profilu Facebook’owym.

HALA D stoisko D2.31

Godziny otwarcia dla odwiedzających:
10.00 – 18.00

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na facebooku oraz dołączenia do wydarzenia, aby nie przegapić szczegółów.

GRODNO DECOR: https://www.facebook.com/grodnodecor/

WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/472479776567549/

Więcej o tragach:

 https://warsawexpo.eu/wydarzenie/warsaw-home-2018-miedzynarodowe-targi-wyposazenia-wnetrz/

Ptak Warsaw Expo

Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, Polska

info@warsawexpo.eu

 

Aktualności

Sieć sprzedaży