Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Stacje ładowania i pierwszy w Polsce motocykl elektryczny – GRODNO na Targach ENERGETAB 2019.

20.09.2019

Już po raz piąty GRODNO S.A. zaprezentowało się na Międzynarodowych Targach Energetycznych  ENERGETAB, które odbyły się w dniach 17-19 września 2019 r. w Bielsku-Białej.

W tym roku Spółka GRODNO szczególny nacisk położyła na ekspozycję urządzeń dedykowanych dla segmentu elektromobilności, takich jak stacje ładowania pojazdów elektrycznych/hybrydowych.

Odwiedzający stoisko GRODNO mieli możliwość zapoznania się ze stacjami ładownia dwóch producentów: GARO Polska oraz EATON, których rozwiązania dedykowane są dla hoteli, parkingów miejskich/firmowych oraz użytkowników indywidualnych.  Zaprezentowane na stoisku GRODNO stacje ładowania w czasie rzeczywistym ładowały pierwszy w Polsce motocykl elektryczny EVA firmy ENERGICA oraz sportową hybrydę BMW i8 – oba pojazdy wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających.

Wewnątrz stoiska GRODNO nie mogło zabraknąć również FOTOWOLTAIKI oraz wszystkich niezbędnych elementów do jej montażu i uruchomienia, takich jak: moduły PV (WIANICO, QCells, JA Solar, Bauer), falowniki (Fronius, Kaco, Omnik) oraz nowość MIKROINWERTERY Omnik.

Spółka GRODNO od początku swego istnienia bardzo mocno związana jest z segmentem oświetlenia profesjonalnego oraz konsumenckiego PHILIPS. W tym roku akcentem, który zaznaczył obecność Signify (dawniej PHILIPS) był system inteligentnego sterowania oświetleniem PHILIPS Hue oraz szeroka oferta opraw przemysłowych i konsumenckich, które doskonale współpracują z energią odnawialną produkowaną przez moduły fotowoltaiczne.

W gamie produktów Spółki można znaleźć wszystkie elementy niezbędne do konfiguracji systemu elektrowni fotowoltaicznej, ogrzewania i oświetlenia. GRODNO dostarcza elementy systemów fotowoltaicznych do kluczowych polskich instalatorów na terenie całego kraju, oferując wsparcie techniczne oraz doskonałą logistykę. Spółka występuje również jako generalny wykonawca usług realizacji instalacji: FOTOWOLTAIKI, OŚWIETLENIA oraz OGRZEWANIA,  począwszy od projektu, przez dostawę, montaż, przekazanie do zakładu energetycznego, wsparcie w procesie dotacyjnym, aż po serwis.

Stoisko GRODNO cieszyło się ogromnym zainteresowaniem Klientów prywatnych i przedstawicieli przedsiębiorstw. Odwiedzający goście, popijając pyszną kawę prosto od baristy, mogli dowiedzieć się od specjalistów, wszystkiego o stacjach ładowania, elektrowniach Fotowoltaicznych  oraz oświetleniu LED. Przez trzy dni Targów, miejsce wystawowe GRODNO odwiedziło ok. 800 osób - to niewątpliwy SUKCES! Spółka nawiązała wiele ciekawych kontaktów, a także poszerzyła wiedzę wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji o ofercie fotowoltaicznej GRODNO SA

 

Aktualności

Sieć sprzedaży