Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Przemysł

Przemysł

 

W roku 2012 został uruchomiony Dział Przemysłu zajmujący się sprzedażą, doborem i doradztwem dla firm produkcyjnych, producentów maszyn i integratorów systemów.

Jesteśmy świadomi że Klient przemysłowy ma inne potrzeby niż elektro-instalator, dlatego tworząc ten dział wybraliśmy do jego obsługi inżynierów i specjalistów z branży przemysłowej. Dbamy o ciągły rozwój naszych przedstawicieli handlowych i doradców technicznych. Chcemy być dla Państwa partnerem na którym można polegać i od strony wsparcia technicznego i dostępności produktów, jakie Państwo potrzebują.

W swoim potrfolio produktów mamy większość sprawdzonych i popularnych producentów dostępnych na polskim rynku.

Oferujemy produkty automatyki przemysłowej, elektryki, oświetlenia oraz fotowoltaiki

Służymy fachowym wsparciem i doradztwem, jesteśmy w stanie dobrać zamiennik dla Państwa, znaleźć produkt ciężko dostępny na rynku, pomóc w wyborze produktu w miejsce niespełniającego Waszych potrzeb.

 

Andrzej Zimowski

Dyrektor ds. Przemysłu

azimowski@grodno.pl

tel. +48 604 251 478

 

Paweł Suwała

Menadżer ds. Kluczowych

Klientów Przemysłowych

psuwala@grodno.pl

tel. +48 662 277 329

Janusz Engler

Specjalista ds. Energetyki

i Automatyki

jengler@grodno.pl

tel. +48 669 135 111

Przemysław Stacha

Menadżer ds. Kluczowych

Klientów Przemysłowych

pstacha@grodno.pl

tel. +48 501 521 497

 

Wybudowane w roku 2011 Centrum Dystrybucji oraz magazyny lokalne dostępne w 80 punktach sprzedaży ulokowanych w całej Polsce, zapewniają szybką dostawę potrzebnych produktów, optymalizując czas dostawy komponentów a co za tym idzie czas i koszty przestoju.

Dla Naszych Klientów proponujemy bezpłatne szkolenia oraz prezentacje produktowe.

Nasze usługi wzbogaciliśmy o Audyty Energetyczne i Audyty Zdarzeń Niszczących w sieci elektrycznej.

Poprzez Audyt Energetyczny zakład może określić szanse obniżenia swoich kosztów operacyjnych, obniżenia konsumpcji energii, przygotować się do wymogów polityki ochrony środowiska oraz osiągać cele ciągłego usprawniania ustanowione przez zarząd. Jeśli zakład zastosuje się do rekomendacji wynikających z przeprowadzonego audytu energetycznego, może zredukować konsumpcję energii nawet o 20%. Biorąc pod uwagę ilość energii, którą zakłady wytwórcze i produkcyjne konsumują, audyt energetyczny to rozważna inwestycja, w przeciwieństwie do znaczących wydatków – w szczególności w obecnych, ekonomicznie trudnych czasach.

Celem Audytu Zdarzeń Niszczących jest wyznaczenie przyczyn podwyższonej awaryjności poprzez analizę wszystkich wyróżników jakości oraz zdarzeń w napięciu.  Przyczyny awarii mogą mieć charakter sieciowy od dostawcy z powodu pogarszania jakości napięcia przez sąsiadów badanego toru zasilania lub przez użytkujący energię badany zakład lub inne zdarzenia jak przepięcia czy szybkie zmiany napięcia z zakresie napięcia znamionowego, podwyższona zawartość wyższych harmonicznych, rezonans na częstotliwościach harmonicznych, flikery napięciowe lub przejściowe stany napięcia.

Nasze zaangażowanie potwierdzone jest wieloma certyfikatami:

  • Autoryzowany Punkt Techniczno Handlowy Schneider Electric;
  • Rekomendacja Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
  • Audytor systemów oświetleniowych;
  • Certyfikat Integratora KNX.

grodno_sa_platynowy_certyfikat.pdf

apth_grodno_warszawa_marsa_2018.pdf

apth_grodno_katowice_2018.pdf

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Przedstawieciele Regionalni
Województwo Oddział Kontakt  telefon  e-mail
Mazowieckie  Warszawa Paweł Suwała  662-277-329 psuwala@grodno.pl
Mazowieckie  Warszawa Zdzisław Twierdziński  519-317-484 ztwierdzinski@grodno.pl
Mazowieckie  Warszawa Adam Rup 519-317-452 arup@grodno.pl
Mazowieckie  Warszawa Marcin Kulenty 660-708-347 makulenty@grodno.pl
Podlaskie  Suwałki Wiesław Faber 604-240-051 wfaber@grodno.pl
Podlaskie  Białystok Albert Kruszelnicki 784-690-215 akruszelnicki@grodno.pl
Pomorskie  Gdańsk Michał Pastuszka 512-521-801 mpastuszka@grodno.pl
Pomorskie  Koszalin  Marek Tucki 694-334-338 pawel.energos@gmail.com
Kujawsko-Pomorskie  Toruń  Jan Machałowski 504-231-178

jmachalowski@grodno.pl

Kujawsko-Pomorskie  Bydgoszcz Paweł Sonnenfeld 517-057-839 psonnenfeld@grodno.pl
Kujawsko-Pomorskie  Grudziądz  Marek Cieślak 690-492-306 mcieslak@grodno.pl
Lubelskie  Krasnystaw Arkadiusz Okrój 609-653-326 aokroj@grodno.pl
Lubelskie  Lublin  Andrzej Twardowski 784-683-169 atwardowski@grodno.pl
Podkarpackie  Rzeszów  Konrad Kosiorowski 691-965-935 kkosiorowski@grodno.pl
Śląskie  Katowice  Sławomir Kwiatkowski 668-311-178 skwiatkowski@grodno.pl
Śląskie  Bielsko-Biała  Krzysztof Kocur 519-317-500 kkocur@grodno.pl
Śląskie  Sosnowiec  Rafał Księżopolski 505-272-100 rksiezopolski@grodno.pl
Śląskie  Częstochowa  Krzysztof Michalak 512-891-429 kmichalak@grodno.pl
Opolskie Opole Cezariusz Rytych 668-040-742 crytych@grodno.pl
Małopolskie Kraków  Kazimierz Kabaja  668-551-269 kkabaja@grodno.pl
Małopolskie Wieliczka  Artur Żurek  604-258-674 azurek@grodno.pl
Dolnośląskie  Wrocław Przemysław Pabich 519-317-459 ppabich@grodno.pl
Dolnośląskie  Wałbrzych Wojciech Nitkiewicz 505-563-305 wnitkiewicz@grodno.pl
Wielkopolskie  Poznań  Dariusz Murek  502-645-159 dmurek@grodno.pl
Wielkopolskie  Poznań  Janusz Błaszczyk 519-317-473 jblaszczyk@grodno.pl
Wielkopolskie  Konin  Tomasz Puchalski 504-829-781 tpuchalski@grodno.pl
Lubuskie  Zielona Góra  Damian Kniżatko 519-317-481 dknizatko@grodno.pl
Zachodnio-Pomorskie  Szczecin  Michał Reinke 662-277-721 mreinke@grodno.pl
Łodzkie  Łódz Janusz Engler 669-135-111 jengler@grodno.pl
Łodzkie  Łódz Tomasz Osmulski 503-097-700 tosmulski@grodno.pl
Świętkokrzyskie  Kielce  Paweł Chodakowski 662-278-451 pchodakowski@grodno.pl
Świętkokrzyskie  Sandomierz  Mirosław Wiktorowski 512-521-744 mwiktorowski@grodno.pl
Warmińsko-Mazurskie Olsztyn  Kryspian Kryszak 604-250-986 kkryszak@grodno.pl

 

Aktualności

Sieć sprzedaży