Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Przemysł

Przemysł

 

W roku 2012 został uruchomiony Dział Przemysłu zajmujący się sprzedażą, doborem i doradztwem dla firm produkcyjnych, producentów maszyn i integratorów systemów.

Jesteśmy świadomi że Klient przemysłowy ma inne potrzeby niż elektro-instalator, dlatego tworząc ten dział wybraliśmy do jego obsługi inżynierów i specjalistów z branży przemysłowej. Dbamy o ciągły rozwój naszych przedstawicieli handlowych i doradców technicznych. Chcemy być dla Państwa partnerem na którym można polegać i od strony wsparcia technicznego i dostępności produktów, jakie Państwo potrzebują.

W swoim potrfolio produktów mamy większość sprawdzonych i popularnych producentów dostępnych na polskim rynku.

Oferujemy produkty automatyki przemysłowej, elektryki, oświetlenia oraz fotowoltaiki

Służymy fachowym wsparciem i doradztwem, jesteśmy w stanie dobrać zamiennik dla Państwa, znaleźć produkt ciężko dostępny na rynku, pomóc w wyborze produktu w miejsce niespełniającego Waszych potrzeb.

Andrzej Zimowski

Dyrektor ds. Przemysłu

azimowski@grodno.pl

tel. +48 604 251 478

 

Paweł Suwała

Menadżer ds. Kluczowych

Klientów Przemysłowych

psuwala@grodno.pl

tel. +48 662 277 329

Janusz Engler

Specjalista ds. Energetyki

i Automatyki

jengler@grodno.pl

tel. +48 669 135 111

Przemysław Stacha

Menadżer ds. Kluczowych

Klientów Przemysłowych

pstacha@grodno.pl

tel. +48 501 521 497

 

Wybudowane w roku 2011 Centrum Dystrybucji oraz magazyny lokalne dostępne w 80 punktach sprzedaży ulokowanych w całej Polsce, zapewniają szybką dostawę potrzebnych produktów, optymalizując czas dostawy komponentów a co za tym idzie czas i koszty przestoju.

Dla Naszych Klientów proponujemy bezpłatne szkolenia oraz prezentacje produktowe.

Nasze usługi wzbogaciliśmy o Audyty Energetyczne i Audyty Zdarzeń Niszczących w sieci elektrycznej.

Poprzez Audyt Energetyczny zakład może określić szanse obniżenia swoich kosztów operacyjnych, obniżenia konsumpcji energii, przygotować się do wymogów polityki ochrony środowiska oraz osiągać cele ciągłego usprawniania ustanowione przez zarząd. Jeśli zakład zastosuje się do rekomendacji wynikających z przeprowadzonego audytu energetycznego, może zredukować konsumpcję energii nawet o 20%. Biorąc pod uwagę ilość energii, którą zakłady wytwórcze i produkcyjne konsumują, audyt energetyczny to rozważna inwestycja, w przeciwieństwie do znaczących wydatków – w szczególności w obecnych, ekonomicznie trudnych czasach.

Celem Audytu Zdarzeń Niszczących jest wyznaczenie przyczyn podwyższonej awaryjności poprzez analizę wszystkich wyróżników jakości oraz zdarzeń w napięciu.  Przyczyny awarii mogą mieć charakter sieciowy od dostawcy z powodu pogarszania jakości napięcia przez sąsiadów badanego toru zasilania lub przez użytkujący energię badany zakład lub inne zdarzenia jak przepięcia czy szybkie zmiany napięcia z zakresie napięcia znamionowego, podwyższona zawartość wyższych harmonicznych, rezonans na częstotliwościach harmonicznych, flikery napięciowe lub przejściowe stany napięcia.

Nasze zaangażowanie potwierdzone jest wieloma certyfikatami:

  • Autoryzowany Punkt Techniczno Handlowy Schneider Electric;
  • Rekomendacja Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
  • Audytor systemów oświetleniowych;
  • Certyfikat Integratora KNX.

grodno_sa_platynowy_certyfikat.pdf

apth_grodno_warszawa_marsa_2018.pdf

apth_grodno_katowice_2018.pdf

Zapraszamy do współpracy.

 

Przedstawiciele Regionalni

 

 

Województwo

Miasto

Kontakt 

telefon 

e-mail

Mazowieckie 

Warszawa

Paweł Suwała 

662-277-329

psuwala@grodno.pl

Mazowieckie 

Warszawa

Zdzisław Twierdziński 

519-317-484

ztwierdzinski@grodno.pl

Mazowieckie 

Warszawa

Adam Rup

519-317-452

arup@grodno.pl

Mazowieckie 

Warszawa

Marcin Kulenty

660-708-347

makulenty@grodno.pl

Podlaskie 

Suwałki

Wiesław Faber

604-240-051

wfaber@grodno.pl

Podlaskie 

Białystok

Albert Kruszelnicki

784-690-215

akruszelnicki@grodno.pl

Pomorskie 

Gdańsk

Michał Pastuszka

512-521-801

mpastuszka@grodno.pl

Kujawsko-Pomorskie 

Toruń 

Jan Machałowski

504-231-178

jmachalowski@grodno.pl

Kujawsko-Pomorskie 

Grudziądz 

Marek Cieślak

690-492-306

mcieslak@grodno.pl

Lubelskie 

Krasnystaw

Arkadiusz Okrój

609-653-326

aokroj@grodno.pl

Lubelskie 

Lublin 

Patryk Tarkowski

603-859-327

ptarkowski@grodno.pl

Podkarpackie 

Rzeszów 

Konrad Kosiorowski

691-965-935

kkosiorowski@grodno.pl

Śląskie 

Katowice 

Sławomir Kwiatkowski

668-311-178

skwiatkowski@grodno.pl

Śląskie 

Bielsko-Biała 

Krzysztof Kocur

519-317-500

kkocur@grodno.pl

Śląskie 

Częstochowa 

Wojciech Krakowski

501-521-508

wkrakowski@grodno.pl

Opolskie

Opole

Cezariusz Rytych

668-040-742

crytych@grodno.pl

Małopolskie

Kraków 

Kazimierz Kabaja 

668-551-269

kkabaja@grodno.pl

Dolnośląskie 

Głogów

Przemysław Pabich

519-317-459

ppabich@grodno.pl

Dolnośląskie 

Wałbrzych

Wojciech Nitkiewicz

505-563-305

wnitkiewicz@grodno.pl

Wielkopolskie 

Poznań 

Dariusz Murek 

502-645-159

dmurek@grodno.pl

Wielkopolskie 

Poznań 

Janusz Błaszczyk

519-317-473

jblaszczyk@grodno.pl

Wielkopolskie 

Konin 

Tomasz Puchalski

504-829-781

tpuchalski@grodno.pl

Lubuskie 

Zielona Góra 

Damian Kniżatko

519-317-481

dknizatko@grodno.pl

Zachodnio-Pomorskie 

Szczecin 

Michał Reinke

662-277-721

mreinke@grodno.pl

Łódzkie 

Łódź

Janusz Engler

669-135-111

jengler@grodno.pl

Łódzkie 

Łódź

Tomasz Osmulski

503-097-700

tosmulski@grodno.pl

Świętokrzyskie 

Kielce 

Paweł Chodakowski

662-278-451

pchodakowski@grodno.pl

Świętokrzyskie 

Sandomierz 

Mirosław Wiktorowski

512-521-744

mwiktorowski@grodno.pl

Warmińsko-Mazurskie

Olsztyn 

Jakub Malczyk

519-317-462

jmalczyk@grodno.pl

Aktualności

Sieć sprzedaży