Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

O nas

O nas

Grodno S.A. jest firmą rodzinną działającą na rynku elektrotechnicznym w Polsce od 1990 r. Duże doświadczenie i wysoka jakość świadczonych usług pozwoliły na szybki rozwój działalności. W wyniku ambitnych planów rozwojowych prowadzonych na przestrzeni ostatnich lat powstała Grupa Grodno, która aktualnie składa się ze spółek: Grodno S.A., Bargo Sp. z o.o., Magma sp. z o.o. oraz Inegro Sp. z o.o.

Grupa Grodno prowadzi teraz działalność w 88 hurtowniach elektrycznych w całym kraju (w tym 13 oddziałów franczyzowych, 9 punktów spółki zależnej BARGO i 7 spółki zależnej Magma). W sumie o najlepszy poziom obsługi dba 573 pracowników. Dzięki tym wynikom spółka jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów elektrotechnicznych w Polsce.

Poza sprzedażą szerokiego asortymentu firma oferuje również świadczenie usług doradztwa, przygotowuje projekty oświetlenia i iluminacji oraz wykonuje ich realizacje. Działanie w tych płaszczyznach zapewnia kompleksowe rozwiązania dla klientów zarówno prywatnych jak i biznesowych. Działalność obejmuje sześć obszarów:

 

Aktualności

Sieć sprzedaży