Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Przemysł

Przemysł

 

W roku 2012 został uruchomiony Dział Przemysłu zajmujący się sprzedażą, doborem i doradztwem dla firm produkcyjnych, producentów maszyn i integratorów systemów.

Jesteśmy świadomi że Klient przemysłowy ma inne potrzeby niż elektro-instalator, dlatego tworząc ten dział wybraliśmy do jego obsługi inżynierów i specjalistów z branży przemysłowej. Dbamy o ciągły rozwój naszych przedstawicieli handlowych i doradców technicznych. Chcemy być dla Państwa partnerem na którym można polegać i od strony wsparcia technicznego i dostępności produktów, jakie Państwo potrzebują.

W swoim potrfolio produktów mamy większość sprawdzonych i popularnych producentów dostępnych na polskim rynku.

Oferujemy produkty automatyki przemysłowej, elektryki, oświetlenia oraz fotowoltaiki

Służymy fachowym wsparciem i doradztwem, jesteśmy w stanie dobrać zamiennik dla Państwa, znaleźć produkt ciężko dostępny na rynku, pomóc w wyborze produktu w miejsce niespełniającego Waszych potrzeb.

 

Andrzej Zimowski

Dyrektor ds. Przemysłu

azimowski@grodno.pl

tel. +48 604 251 478

 

Paweł Suwała

Menadżer ds. Kluczowych

Klientów Przemysłowych

psuwala@grodno.pl

Tel. +48 662 277 329

Janusz Engler

Specjalista ds. Energetyki i Automatyki

jengler@grodno.pl

Tel. +48 669 135 111

 

 

Wybudowane w roku 2011 Centrum Dystrybucji oraz magazyny lokalne dostępne w 69 punktach sprzedaży ulokowanych w całej Polsce, zapewniają szybką dostawę potrzebnych produktów, optymalizując czas dostawy komponentów a co za tym idzie czas i koszty przestoju.

Dla Klientów kupujących w naszej firmie proponujemy bezpłatne szkolenia i prezentacje producentów.

Nasze usługi wzbogaciliśmy o Audyty Energetyczne i Audyty Zdarzeń Niszczących w sieci elektrycznej.

Poprzez Audyt Energetyczny zakład może określić szanse obniżenia swoich kosztów operacyjnych, obniżenia konsumpcji energii, przygotować się do wymogów polityki ochrony środowiska oraz osiągać cele ciągłego usprawniania ustanowione przez zarząd. Jeśli zakład zastosuje się do rekomendacji wynikających z przeprowadzonego audytu energetycznego, może zredukować konsumpcję energii nawet o 20%. Biorąc pod uwagę ilość energii, którą zakłady wytwórcze i produkcyjne konsumują, audyt energetyczny to rozważna inwestycja, w przeciwieństwie do znaczących wydatków – w szczególności w obecnych, ekonomicznie trudnych czasach.

Celem Audytu Zdarzeń Niszczących jest wyznaczenie przyczyn podwyższonej awaryjności poprzez analizę wszystkich wyróżników jakości oraz zdarzeń w napięciu.  Przyczyny awarii mogą mieć charakter sieciowy od dostawcy z powodu pogarszania jakości napięcia przez sąsiadów badanego toru zasilania lub przez użytkujący energię badany zakład lub inne zdarzenia jak przepięcia czy szybkie zmiany napięcia z zakresie napięcia znamionowego, podwyższona zawartość wyższych harmonicznych, rezonans na częstotliwościach harmonicznych, flikery napięciowe lub przejściowe stany napięcia.

Nasze zaangażowanie potwierdzone jest wieloma certyfikatami takich, jak: Autoryzowany Punkt Techniczno Handlowy Schneider Electric; rekomendację Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego; certyfikat na dokonywanie audytów oświetleniowych; certyfikat Integratora KNX.

Zapraszamy do współpracy

 

Przedstawiciele Regionalni

Województwo

Oddział

Kontakt

Telefon

e-mail

Mazowieckie

Warszawa

Paweł Suwała

662-277-329

psuwala@grodno.pl

Podlaskie

Suwałki

Wiesław Faber

604-240-051

wfaber@grodno.pl

Podlaskie

Białystok

Albert Kruszelnicki

784-690-215

akruszelnicki@grodno.pl

Pomorskie

Gdańsk

Jerzy Zakrzewski

512-521-828

jzakrzewski@grodno.pl

Pomorskie

Koszalin

Marek Tucki

516 345 493

pawel.energos@gmail.com

Kujawsko-Pomorskie

Toruń

Jan Machałowski

504-231-178

jmachalowski@grodno.pl

Kujawsko-Pomorskie

Bydgoszcz

Paweł Sonnenfeld

517-057-839

psonnenfeld@grodno.pl

Kujawsko-Pomorskie

Grudziądz

Marek Cieślak

690-492-306

mcieslak@grodno.pl

Lubelskie

Krasnystaw

Arkadiusz Okrój

609-653-326

aokroj@grodno.pl

Lubelskie

Lublin

Andrzej Twardowski

784-683-169

atwardowski@grodno.pl

Podkarpackie

Rzeszów

Konrad Kosiorowski

691-965-935

kkosiorowski@grodno.pl

Śląskie

Katowice

Sławomir Kwiatkowski

668-311-178

skwiatkowski@grodno.pl

Śląskie

Bielsko-Biała

Krzysztof Kocur

519-317-500

kkocur@grodno.pl

Śląskie

Częstochowa

Krzysztof Michalak

512-891-429

kmichalak@grodno.pl

Śląskie

Sosnowiec

Anna Płucienniczak-Lipińska

604 547 292

aplucienniczak@grodno.pl

Opolskie

Opole

Damian Kniżatko

519-317-481

dknizatko@grodno.pl

Małopolskie

Kraków

Karzimierz Kabaja

668-551-269

kkabaja@grodno.pl

Dolnośląskie

Wrocław

Przenysław Pabich

519-317-459

ppabich@grodno.pl

Wielkopolskie

Poznań

Dariusz Murek

502-645-159

dmurek@grodno.pl

Wielkopolskie

Konin

Tomasz Puchalski

504-829-781

tpuchalski@grodno.pl

Lubuskie

Zielona Góra

Marcin Perzanowski

604-547-688

mperzanowski@grodno.pl

Zachodnio-Pomorskie

Szczecin

Michał Reinke

662-277-721

mreinke@grodno.pl

Łodzkie

Łódz

Janusz Engler

669-135-111

jengler@grodno.pl

Łodzkie

Łódz

Tomasz Osmulski

503-097-700

tosmulski@grodno.pl

Świętkokrzyskie

Kielce

Paweł Chodakowski

662-278-451

pchodakowski@grodno.pl

Świętkokrzyskie

Sandomierz

Mirosław Wiktorowski

512-521-744

wmiroslaw@grodno.pl

Warmińsko-Mazurskie

Olsztyn

Krysbin Kryszak

604-250-986

kkryszak@grodno.pl

 

Aktualności

Sieć sprzedaży

Kursy akcji

  • dzień:

    2017-10-20
  • GRN:

    12.10 zł
  • zmiana:

    0%
relacje inwestorskie