Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Przemysł

Przemysł

 

W roku 2012 został uruchomiony Dział Przemysłu zajmujący się sprzedażą, doborem i doradztwem dla firm produkcyjnych, producentów maszyn i integratorów systemów.

Jesteśmy świadomi że Klient przemysłowy ma inne potrzeby niż elektro-instalator, dlatego tworząc ten dział wybraliśmy do jego obsługi inżynierów i specjalistów z branży przemysłowej. Dbamy o ciągły rozwój naszych przedstawicieli handlowych i doradców technicznych. Chcemy być dla Państwa partnerem na którym można polegać i od strony wsparcia technicznego i dostępności produktów, jakie Państwo potrzebują.

W swoim potrfolio produktów mamy większość sprawdzonych i popularnych producentów dostępnych na polskim rynku.

Oferujemy produkty automatyki przemysłowej, elektryki, oświetlenia oraz fotowoltaiki

Służymy fachowym wsparciem i doradztwem, jesteśmy w stanie dobrać zamiennik dla Państwa, znaleźć produkt ciężko dostępny na rynku, pomóc w wyborze produktu w miejsce niespełniającego Waszych potrzeb.

 

Andrzej Zimowski

Dyrektor ds. Przemysłu

azimowski@grodno.pl

tel. +48 604 251 478

 

Paweł Suwała

Menadżer ds. Kluczowych

Klientów Przemysłowych

psuwala@grodno.pl

Tel. +48 662 277 329

Janusz Engler

Specjalista ds. Energetyki i Automatyki

jengler@grodno.pl

Tel. +48 669 135 111

 

 

Wybudowane w roku 2011 Centrum Dystrybucji oraz magazyny lokalne dostępne w 69 punktach sprzedaży ulokowanych w całej Polsce, zapewniają szybką dostawę potrzebnych produktów, optymalizując czas dostawy komponentów a co za tym idzie czas i koszty przestoju.

Dla Klientów kupujących w naszej firmie proponujemy bezpłatne szkolenia i prezentacje producentów.

Nasze usługi wzbogaciliśmy o Audyty Energetyczne i Audyty Zdarzeń Niszczących w sieci elektrycznej.

Poprzez Audyt Energetyczny zakład może określić szanse obniżenia swoich kosztów operacyjnych, obniżenia konsumpcji energii, przygotować się do wymogów polityki ochrony środowiska oraz osiągać cele ciągłego usprawniania ustanowione przez zarząd. Jeśli zakład zastosuje się do rekomendacji wynikających z przeprowadzonego audytu energetycznego, może zredukować konsumpcję energii nawet o 20%. Biorąc pod uwagę ilość energii, którą zakłady wytwórcze i produkcyjne konsumują, audyt energetyczny to rozważna inwestycja, w przeciwieństwie do znaczących wydatków – w szczególności w obecnych, ekonomicznie trudnych czasach.

Celem Audytu Zdarzeń Niszczących jest wyznaczenie przyczyn podwyższonej awaryjności poprzez analizę wszystkich wyróżników jakości oraz zdarzeń w napięciu.  Przyczyny awarii mogą mieć charakter sieciowy od dostawcy z powodu pogarszania jakości napięcia przez sąsiadów badanego toru zasilania lub przez użytkujący energię badany zakład lub inne zdarzenia jak przepięcia czy szybkie zmiany napięcia z zakresie napięcia znamionowego, podwyższona zawartość wyższych harmonicznych, rezonans na częstotliwościach harmonicznych, flikery napięciowe lub przejściowe stany napięcia.

Nasze zaangażowanie potwierdzone jest wieloma certyfikatami takich, jak: Autoryzowany Punkt Techniczno Handlowy Schneider Electric; rekomendację Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego; certyfikat na dokonywanie audytów oświetleniowych; certyfikat Integratora KNX.

Zapraszamy do współpracy

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Sieć sprzedaży

Kursy akcji

  • dzień:

    2017-08-21
  • GRN:

    9.21 zł
  • zmiana:

    +5.86%
relacje inwestorskie