Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Nietypowe ściemniacze KONTAKT-SIMON - Hurtownia Elektryczna Grodno

Niektóre ściemniacze zdalnie sterowane posiadają funkcję przypisywania wybranego klawisza pilota do pojedynczego ściemniacza lub ich grupy. Dzięki programowaniu wyeliminowana zostaje możliwość przypadkowego przesłania sygnału do urządzenia na przykład podczas przełączania kanałów telewizyjnych. Funkcja ta pozwala również na sterowanie jednym konkretnym ściemniaczem wówczas, gdy na ścianie zamontowanych jest ich więcej.

W sprzedaży dostępne są także urządzenia z tzw. symulatorem obecności. Idealnie uzupełniają one system alarmowy, a w przypadku mniejszego zagrożenia włamaniem nawet go zastępują. Po włączeniu odpowiedniego trybu ściemniacz odtwarza zapamiętany cykl włączania i wyłączania światła z ostatnich kilku dni, symulując obecność mieszkańców w mieszkaniu i odstraszając tym samym potencjalnego intruza.

Więcej info: www.kontakt-simon.com.pl

Aktualności

Sieć sprzedaży