Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Konkurs na projekt nowego LOGO firmy GRODNO S.A.

Konkurs na projekt nowego LOGO firmy GRODNO S.A.

 

Konkurs rozstrzygnięty !

W dniu 10 września 2015 r. ostatecznie rozstrzygnięto konkurs na najlepszy projekt nowego logo firmy Grodno S.A. Otrzymaliśmy wiele interesujących i oryginalnych prac, co nas jako organizatorów niezwykle ucieszyło. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, gratulujemy kreatywności i życzymy wielu sukcesów zawodowych. 

Komisja składająca się z Członków Zarządu Grodno S.A. po obejrzeniu wszystkich nadesłanych projektów, podsumowaniu i owocnej dyskusji ostatecznie wybrała najlepszy projekt.  Autorem oraz zdobywcą nagrody jest…:

Pan Łukasz Aleksandrowicz

Logo Pana Łukasza wyraźnie nawiązuje do pierwowzoru zarówno budową Sygnetu jak i formą Logotypu. Projekt ukazuje świeży i nowoczesny znak spółki a jednocześnie, dzięki swemu kształtowi,  nawiązuje do tradycji i historii firmy. Dodatkowe plusy to czytelność i przejrzystość Logo, warunkujące rozpoznawalność marki. Atuty te sprawiają, iż projekt decyzją Komisji okazał się zwycięski. Czas pokaże czy Logo w tej formie finalnie stanie się znakiem firmy GRODNO S.A.

 

 

Gratulujemy Autorowi oraz wszystkim Uczestnikom i jeszcze raz dziękujemy za nadesłane prace !

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo, w związku upłynięciem w dniu 28.08.2015 terminu nadsyłania prac, dziękujemy za wszystkie nadesłane projekty.
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, Komisja wybierze najlepszy projekt do dnia 10 września.

Laureat konkursu zostanie poinformowany telefonicznie oraz listownie, wyniki ogłosimy również na naszej stronie internetowej.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego znaku firmowego. Konkurs o charakterze otwartym jest adresowany do osób indywidualnych w związku z jubileuszem 25-lecia działalności spółki. Termin nadsyłania projektów upływa 28 sierpnia 2015 r.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu na nowe logo firmy Grodno SA. Decyzją spółki zwycięska koncepcja może stać się oficjalnym znakiem marki Grodno, wykorzystywanym do celów promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych. Projekt powinien nawiązywać do obecnego logo oraz odwoływać się do cech charakteryzujących spółkę, tj. dynamika rozwoju, elastyczność, innowacyjność
i solidność.

Konkurs ma charakter otwarty – zapraszamy do udziału wszystkich twórców. Profesjonalnych grafików i artystów, a także amatorów oraz studentów i absolwentów uczelni artystycznych, czy kierunków o pokrewnym profilu. Nowe logo będzie zwieńczeniem obchodów 25-lecia firmy  – podkreśla Andrzej Jurczak, prezes zarządu Grodno SA.

Uczestnicy konkursu mogą złożyć od jednej do trzech propozycji graficznych do 28 sierpnia br. Do 10 września 2015 r. nastąpi wyłonienie zwycięskiego projektu. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną
w wysokości 3 000 zł netto.

REGULAMIN KONKURSU:

regulamin_konkursu_na_nowe_logo_grodno_s.a.pdf

Dodatkowe pliki do pobrania na końcu tej strony

W celach poglądowych jak i dla ułatwienia zapoznania się z pracami przez Organizatora, projekty przesyłać można dodatkowo na adres e-mailowy nowelogo@grodno.pl z tematem wiadomości : „Konkurs”.

Przesłanie samej wiadomości mail z projektem bez dosłania Organizatorowi wypełnionych i podpisanych zał. 1 oraz zał. 2 nie jest rozumiane w świetle regulaminu jako formalne zgłoszenie do Konkursu.

 

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA:

Krzysztof Filipowski

e-mail: kfilipowski@grodno.pl

Tel. +48 662 277 803

INFORMACJE O SPÓŁCE GRODNO SA

Grodno SA to jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, oferujący ponad 120 tys. towarów krajowych i międzynarodowych producentów oraz produkty pod marką własną Luno. Ofertę Grodna wyróżnia kompleksowy, stale poszerzany asortyment, m.in. obejmujący rozwiązania z sektora automatyki, fotowoltaiki, oświetlenia oraz klimatyzacji. Spółka świadczy doradztwo i usługi specjalistyczne – przeprowadza audyty energetyczne i oświetleniowe. Klientami Grodna są firmy zajmujące się instalacją elektryczną, przemysłowe (służby utrzymania ruchu, zakłady produkcyjne), dystrybucją (hurtownie, sklepy, składy budowlane), obiekty wielkopowierzchniowe (magazyny, sieci handlowe, biurowce, hotele) oraz klienci indywidualni. Sieć dystrybucyjna Grodna obejmuje 45 własnych punktów sprzedaży oraz 1 oddział franczyzowy zlokalizowane w kluczowych miastach na terenie kraju, w tym w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu oraz Centrum Dystrybucji w Małopolu koło Warszawy. Spółka należy do grupy dystrybutorów elektrotechnicznych FEGIME Polska. W 2015 roku Grodno obchodzi 25-lecie działalności.

Pliki do pobrania: 

Aktualności

Sieć sprzedaży