Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

×

Komunikat o błędzie

 • Warning: XMLReader::open(): https:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 w include() (linia 4 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Warning: XMLReader::open(https://www.gpw.pl/wyniki/a45_u__8c/n_GRN_full_data.html): failed to open stream: no suitable wrapper could be found w include() (linia 4 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Warning: XMLReader::open(): Unable to open source data w include() (linia 4 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Warning: XMLReader::read(): Load Data before trying to read w include() (linia 12 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Notice: Undefined index: kurs_odniesienia w include() (linia 27 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Notice: Undefined index: data w include() (linia 30 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Notice: Undefined index: kurs_odniesienia w include() (linia 33 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Notice: Undefined index: kurs_odniesienia w include() (linia 33 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).
 • Warning: Division by zero w include() (linia 33 z /investmag/sites/all/modules/custom/inv/tpl/stock.tpl.php).

Kolarze Mistral Grodno SA Radio Białystok ścigali się w Augustowie

30.05.2018

Około pół tysiąca zawodników wzięło udział w Maratonie Kresowym w Augustowie. Po kilkuletniej przerwie cykliści wrócili do miasta nad Nettą.
Uczestnicy mieli do wyboru dwie trasy: 28- i niemal 60-kilometrową. Zawodnicy podkreślają, że trasa nie była łatwa, ale widoki warte były wysiłku.
Po raz ostatni, kolarze na trasie Maratonów Kresowych w Augustowie startowali w 2014 roku.
Kolarze poruszać się mogli jedynie po drogach leśnych i utwardzonych, bez asfaltu. Czekało ich sporo zakrętów i trudnych odcinków technicznych. Trasa biegła nad jeziorem Sajno, także brzegami Kanału Augustowskiego oraz Kanału Bystrego.
GRODNO S.A. jest sponsorem amatorskiej grupy kolarskiej Mistral Grodno SA Radio Białystok, która startowała w maratonie. Grupkę kolarzy poprowadził były znakomity cyklista Dariusz Zakrzewski, zachęcając w ten sposób innych do ścigania się na rowerach.
Zawodnicy wystartowali o 11:40 z Ośrodka Wypoczynkowego "Królowa Woda" nad jeziorem Sajno w Augustowie. Uczestnicy półmaratonu wyjechali 10 minut później z tego samego miejsca.

Kategoria open:

drużynowo Mistral Grodno SA Radio Białystok zajęło 3 miejsce,

Piotr Car - 3 m-ce indywidualnie open.

Kat. m5 - 1 m-ce Dariusz Zakrzewski,

Kat. m6 - 2 m-ce Jan Charkiewicz.

Posłuchaj wywiadu w Radiu Białystok

źródło: Radio Białystok

Aktualności

Sieć sprzedaży

Kursy akcji

 • dzień:

 • GRN:

 • zmiana:

  0%
relacje inwestorskie