Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Kolarze Mistral Grodno SA Radio Białystok ścigali się w Augustowie

30.05.2018

Około pół tysiąca zawodników wzięło udział w Maratonie Kresowym w Augustowie. Po kilkuletniej przerwie cykliści wrócili do miasta nad Nettą.
Uczestnicy mieli do wyboru dwie trasy: 28- i niemal 60-kilometrową. Zawodnicy podkreślają, że trasa nie była łatwa, ale widoki warte były wysiłku.
Po raz ostatni, kolarze na trasie Maratonów Kresowych w Augustowie startowali w 2014 roku.
Kolarze poruszać się mogli jedynie po drogach leśnych i utwardzonych, bez asfaltu. Czekało ich sporo zakrętów i trudnych odcinków technicznych. Trasa biegła nad jeziorem Sajno, także brzegami Kanału Augustowskiego oraz Kanału Bystrego.
GRODNO S.A. jest sponsorem amatorskiej grupy kolarskiej Mistral Grodno SA Radio Białystok, która startowała w maratonie. Grupkę kolarzy poprowadził były znakomity cyklista Dariusz Zakrzewski, zachęcając w ten sposób innych do ścigania się na rowerach.
Zawodnicy wystartowali o 11:40 z Ośrodka Wypoczynkowego "Królowa Woda" nad jeziorem Sajno w Augustowie. Uczestnicy półmaratonu wyjechali 10 minut później z tego samego miejsca.

Kategoria open:

drużynowo Mistral Grodno SA Radio Białystok zajęło 3 miejsce,

Piotr Car - 3 m-ce indywidualnie open.

Kat. m5 - 1 m-ce Dariusz Zakrzewski,

Kat. m6 - 2 m-ce Jan Charkiewicz.

Posłuchaj wywiadu w Radiu Białystok

źródło: Radio Białystok

Aktualności

Sieć sprzedaży