Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Interact Pro System inteligentnego, bezprzewodowego sterowania oświetleniem

Interact Pro

System inteligentnego, bezprzewodowego sterowania oświetleniem dedykowany dla małych i średnich firm.

Philips Lighting, obecnie Signify wprowadza na rynek oświetleniowy rewolucyjny system sterowania i monitorowania oświetlenia, wykorzystujący bezprzewodową technologię komunikacji oraz oprogramowanie działające w chmurze.

Poznaj prostotę instalacji i uruchomienia, wolność wynikającą z braku dodatkowego okablowania sterującego oraz zaawansowane funkcje automatycznego sterowania oprawami oświetleniowymi.  Monitorowanie zużycia energii i kondycji instalacji oświetleniowej jest możliwe w sposób zdalny z dowolnego miejsca.

Sterowanie oprawami oswietleniowymi w systemie Interact Pro odbywa się przy użyciu  bezprzewodowych przycisków oraz czujników, a także za pomocą bezpłatnej aplikacji dostępnej na platfomie Android oraz iOS. System ułatwia konserwację instalacji oświetleniowej, generując odpowiednie raporty i ostrzeżenia, które dostępne są po zalogowaniu do panelu sterowania.  System Interact Pro, wraz z oprawami oświetleniowymi Philips Interact Ready dostępny jest już w sieci sprzedaży GRODNO S.A.

http://www.lighting.philips.pl/produkty/interact-ready

W przypadku pytań proszę o kontakt:
Jarosław Skonieczka
Dyrektor ds. Oświetlenia Grodno S.A.
tel. 504 269 020  |  jskonieczka@grodno.pl

 

Aktualności

Sieć sprzedaży