Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRUPA GRODNO Ekstremalnie sportowo

25.06.2019

W dniach 19 - 23 czerwca 2019 odbyła się kolejna V edycja ekstremalnej imprezy sportowej „Festiwal Biegu Rzeźnika”   
W tych dniach zawodnicy rywalizują na różnych dystansach począwszy od dystansu 100 metrów a skończywszy na dystansie 150 kilometrów.
Wszystkie trasy biegów prowadzą przez piękne Bieszczady. Każda z tras wymaga dużej sprawności fizycznej z uwagi na zróżnicowany teren i panujące warunki. Jednym słowem  - bieg jest dużym wyzwaniem szczególnie na ultra ekstremalnych dystansach
W tym roku pojawili się na starcie przedstawiciele Grupy Grodno. Dwóch dzielnych zawodników – Krzysztof Banek i Wiktor Staszewski zmierzyli się tym razem z ultra dystansem 80 km w biegu w parach. Spisali się wzorowo i ukończyli bieg zgodnie z założeniami mieszcząc się tym samym w zakładanym limicie czasowym.
Ten wyczyn to wielka determinacja i ekstremalny wysiłek.
Jesteśmy dumni z naszych zawodników ! Zasługują oni na szczególne uznanie i są dowodem na to że nie ma rzeczy nie możliwych. Jak widać każdy postawiony cel można zrealizować bez względu na otoczenie i panujące warunki.
Serdecznie Gratulujemy

Aktualności

Sieć sprzedaży