Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO wspiera i kibicuje kolarzom z białostockiej grupy rowerowej Mistral Grodno SA Radio Białystok.

11.05.2018

Białostocki Team Mistral powstał w 1994 r. jako grupa miłośników jazdy na rowerach. Początkowa niewielka grupa rowerzystów przemierzała okolice Białegostoku. Powoli rozrastała się a dystanse zaczęły się wydłużać.

Niekwestionowanym przewodnikiem grupy jest Dariusz Zakrzewski - były zawodowy kolarz szosowy w klubach Exbudu Kielce, CC Feignies, VC Levallois, Corbeil Essonnes. W latach 1980-1987 był zawodnikiem kadry narodowej w kolarstwie szosowym.

Na MŚ w kolarstwie szosowym w 1983 r. zajął 4. miejsce w jeździe drużynowej na czas. W 1985 r. zajął 3. miejsce w wyścigu Tour de Pologne. W 19991 r. we Francji wygrał wyścig Conseil general de Val D'oisse, pokonując m.in. późniejszego mistrza świata z 1998 r. - Laurenta Brocharda. W latach 2001-2003 był dyrektorem technicznym grupy CCC Polsat Polkowice.

W 2012 i 2013 r. Team Mistral startował w ogólnopolskich cyklach Merida Mazovia MTB Marathon oraz w Maratonach Kresowych na Podlasiu.

źródło: Radio Białystok

Posłuuchaj wywiadu w Radiu Białystok

Aktualności

Sieć sprzedaży