Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO w strefie elektromobilności na Targach Elektrotechnika 2020

12.02.2020

W dniach 5-7 lutego 2020r, GRODNO przedstawiło swoją ofertę na 18 Międzynarodowych Targach Elektrotechnika 2020.

W tym roku stoisko GRODNO podzielone zostało na trzy segmenty i zlokalizowane zostało nieprzypadkowo w strefie elektro mobilności, w której Spółka prezentowała stacje ładowania  GARO oraz EATON dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Zaprezentowane na stoisku GRODNO stacje ładowania dedykowane są dla hoteli, parkingów miejskich/firmowych oraz użytkowników indywidualnych. Niewątpliwą atrakcją stoiska była sportowa hybryda BMW i8.

Na stoisku GRODNO nie mogło również zabraknąć segmentu FOTOWOLTAKI i nowości w bogatym asortymencie modułów fotowoltaicznych firm WIANICO, QCells, JA Solar, Bauer, których Spółka jest oficjalnym dystrybutorem. W gamie produktów Spółki można znaleźć wszystkie elementy niezbędne do konfiguracji systemu elektrowni fotowoltaicznej.

Trzecim segmentem, który GRODNO promowało na Targach, były pompy ciepła. Ta część stoiska również cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, gdyż jest naturalnie powiązana z fotowoltaiką oraz widocznym w ostatnich latach wzrostem zainteresowania pompami ciepła wśród Klientów GRODNO.

Z okazji 30-lecia działalności Firmy, GRODNO otrzymało nagrodę specjalną 18 Międzynarodowych Targów Elektrotechnika 2020.

Aktualności

Sieć sprzedaży