Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO S.A. ZREALIZOWAŁO INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ O MOCY 108 kWp

Spółka Grodno S.A., jeden z czołowych polskich dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych, zrealizowała instalację fotowoltaiczną o mocy 108 kWp. Panele fotowoltaiczne zasiliły Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Starowej Górze pod Łodzią. Spółka dostarczyła kluczowe dla instalacji komponenty renomowanych firm, m.in. panele PV SolarWorld oraz inwertery SMA Solar.

Zrealizowana instalacja złożona z 432 paneli fotowoltaicznych charakteryzuje się wysoką wydajnością - zasila zakład, którego zapotrzebowanie energetyczne w każdym momencie pracy przekracza możliwość generacji z paneli PV. Całość energii wyprodukowanej przez fotowoltaikę jest więc zużywana na potrzeby zakładu. Łączne oszczędności wynikające z instalacji szacuje się na ok. 50 tys. zł w skali roku.Grodno jest jednym z pionierów fotowoltaiki komercyjnej w Polsce. Firma rozwija w tym obszarze usługi zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, również poprzez dedykowany portal www.marketfotowoltaiczny.pl W ofercie Grodna są wszystkie komponenty niezbędne do montażu paneli PV od konstrukcji po zaawansowane technologicznie inwertery solarne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spółka współpracuje z renomowanymi dostawcami komponentów SMA Solar oraz SolarWorld. Zakres oferowanych usług obejmuje cały etap obsługi inwestycji - od zaprojektowania, poprzez dobór komponentów aż po instalację systemów i serwisowanie. 

Aktualności

Sieć sprzedaży