Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO na Targach Warsaw Home 2018

10.10.2018

W dn. 4 -7 paźdzernika 2018 r. w Halach Warsaw Ptak Expo odbyła się trzecia edycja Targów Warsaw Home na których swoje stoisko prezentowała spółka GRODNO.  Niepowtarzalne wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.  W tym roku GRODNO DECOR (jeden z segmentów spółki GRODNO) wraz z Firmami NOWODVORSKI oraz MARKSLOJD zaprezentowali nowości w oświetleniu.

Firma Nowodvorski (Polska)  eksponowała całą serię lamp utrzymanych w stylistyce industrialnej, które charakteryzowały minimalizm, oraz zastosowane dekoracyjne Edisonowskie źródła światła.

MARKSLOJD (Szwecja) w przeważającej większości prezentowała styl skandynawski. Nie zabrakło również klasycznych lamp kryształowych, oraz dekoracyjnych neonów. Zwiedzający stoisko mogli podziwiać prezentowane lampy popijając pyszną kawę którą na miejscu serwował barista.

Zorganizowany przez GRODNO DECOR Konkurs „Zaprojektuj swoją wymarzoną lampę” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Spośród wszystkich prac konkursowych Jury wybrało dwie najciekawsze (więcej na naszym Fanpage na Facebook-u)

Wszystkim licznie przybyłym na nasze stoisko, bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z Targów Warsaw Home:

 

Aktualności

Sieć sprzedaży