Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO na Targach Światło i Elektrotechnika 2018

06.02.2018

W dniach 31 styczeń - 2 luty 2018 r. GRODNO S.A. zaprezentowało ofertę FOTOWOLTAIKI  oraz pomp ciepła podczas XVI Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2018. Na terenie Warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI, równolegle zorganizowane zostały XXVI Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2018. W jednym miejscu i czasie można było zapoznać się z najnowszą ofertą wiodących firm z zakresu instalacji elektrycznych, sieci niskiego i średniego napięcia, automatyki oraz technologii i rozwiązań ograniczających zużycie energii.

Na swoim Stoisku GRODNO, zaprezentowało najnowsze falowniki Firmy Fronius, panele fotowoltaiczne o mocy 305Wp koreańskiego producenta  Firmy JA Solar, oraz bogate portfolio instalacji fotowoltaicznych, które zostały zrealizowane w różnych częściach polski.

Tegoroczna impreza była również doskonałą okazją do zapoznania mieszkańców Warszawy z możliwością otrzymania 40% dotacji na budowę własnej elektrowni słonecznej. Uzupełnieniem „zielonej” oferty GRODNO były wysokowydajne pompy ciepła HITACHI, których instalacja przyczynia się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń powietrza, oraz znacząco pomaga w walce ze smogiem.   

Styczniowy termin Targów, to możliwość zapoznania się nowościami oraz nawiązania kontaktów jeszcze przed sezonem inwestycyjnym. Początek roku stanowi dla wystawców najlepszy moment na przedstawienie nowych rozwiązań i technologii na nadchodzący sezon.

Aktualności

Sieć sprzedaży