Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO na Targach Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz w BYDGOSZCZY

21.02.2017

19 lutego 2017 Spółka GRODNO wzięła udział w III Targach Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w Bydgoskiej hali Łuczniczka. Wśród wystawców znalazły się czołowe firmy wyposażające wnętrza. Na swoim stoisku GRODNO gościło blisko dziesięć tysięcy odwiedzających którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą dekoracyjną. Zaprezentowane zostały najciekawsze rozwiązania z zakresu dekoracyjnego osprzętu elektroinstalacyjnego oraz oświetlenia. Największym zainteresowaniem cieszyły się produkty takich marek jak Font Barcelona, Fede, czy Gira.

Goście z dużym zainteresowaniem przyglądali się również nowej serii osprzętu marki Kontakt Simon – 82 Detail. GRODNO zaprezentowało również nowoczesne oświetlenie dekoracyjne, wśród którego dużą uwagę zwracała lampa stojącą Zuma Line Antenne, oraz system sterowania oświetleniem Philips Hue.

O godzinie 14.00 na scenie głównej odbyła się prezentacja pt: „Dekoracyjny osprzęt elektroinstalacyjny, jako idealne uzupełnienie aranżacji wnętrza”, którą poprowadził Paweł Korzeniewski – Specjalista ds. architektury wnętrz (GRODNO Decor)

Aktualności

Sieć sprzedaży