Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO na największej imprezie branżowej HVAC w Polsce.

10.03.2017

 FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA

Targi HVAC to wydarzenie skierowane do sektora business a zarazem największa impreza branżowa w Polsce. Wystawa daje wszystkim uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz technologiami stosowanymi głównie w branży HVAC.

GRODNO przygotowując wystawę położyło duży nacisk na  zagadnienia związane z koniecznością spełnienia nowych wymogów unijnych, wedle których od 2020 roku każdy oddawany do użytku budynek w Polsce ma być energooszczędny. Będzie to wyzwanie nie tylko dla wykonawców, na końcowym etapie realizacji zamawiającego, ale również dla inżynierów, projektantów i architektów. Branża HVAC w ostatnich latach odnotowuje duże wzrosty ilości zamówień. Przetargi będą wygrywały nie tylko praktyczne rozwiązania, ale też takie, które swoim designem będą zachwycały i podnosiły znacznie wartość zrealizowanych projektów. Przykłady takich rozwiązań można było zobaczyć w czasie tegorocznej edycji targów.

Odwiedzający to w absolutnej większości branżowi specjaliści, architekci i szefowie firm, a to właśnie najważniejsza idea targów. W czasie wystaw pojawią się przedstawiciele firm architektonicznych, projektanci, właściciele zakładów produkcyjnych, inżynierowie, designerzy i inwestorzy.

Na swoim stoisku GRODNO marki HITACHI i YORK oraz jako dopełnienie oferty handlowej najnowocześniejsze centrale wentylacyjne oraz rekuperatory domowe marki DOSPEL z wymiennikami o sprawnościach do 96% !

Po tegorocznej wystawie wyraźnie widać trendy rynkowe. Producenci skupiają się na rozwiązaniach ekologicznych spełniających Dyrektywy 2009/125/WE w sprawie Ekoprojektu (EcoDesign). Szczególny przeskok technologiczny można zauważyć w Pompach Ciepła ( deklarowana wydajność grzewcza przy -20*C ! ) oraz w wielosekcyjnych centralach wentylacyjnych z obrotowymi wymiennikami ciepła. Oferta GRODNO dotycząca pomp ciepła HITACHI YUTAKI spełnia wszystkie polskie normy a w wielu przypadkach znacznie je przewyższa. Możemy jako jedyni pochwalić się europejskim certyfikatem EUROVENT.

Tegoroczne targi przyciągnęły rekordową liczbę 180 wystawców. Obecność Grodno S.A. w tego typu wydarzeniach w dużym stopniu przyczynia się do promocji kompleksowej oferty.

Aktualności

Sieć sprzedaży