Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO na Międzynarodowych Targach Elektrotechnika i Światło 2017

14.04.2017

W dniach 22-24 marca odbyły się kolejne edycje międzynarodowych targów Elektrotechnika 2017 oraz Światło 2017, podczas których GRODNO zaprezentowało rozwiązania z zakresu Fotowoltaiki, oraz pomp ciepła Hitachi.

Targi Elektrotechnika są miejscem spotkań producentów, dystrybutorów oraz odbiorców sprzętu elektrotechnicznegoz całego świata. Odbywają się równolegle z Targami ŚWIATŁO, największym w tej części Europy wydarzeniem poświęconym branży oświetleniowej. Obie imprezy odbywają się w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie. Tegoroczna edycja wydarzenia ściągnęła do warszawskiego kompleksu ponad 500 wystawców, a także tłumy zwiedzających zainteresowanych sprzętem elektrycznym, systemami zabezpieczeń oraz oświetleniem. Targi stanowiły doskonałą okazję do zaprezentowania oferty Grodna z zakresu fotowoltaiki, klimatyzacji, ogrzewania oraz wentylacji. Stoisko Grodno, jak zwykle, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Obecność na targach umożliwiła nam nawiązanie cennych relacji biznesowych i przedstawieniaoferty Grodna szerokiemu gronu odbiorców.

 

Aktualności

Sieć sprzedaży