Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO głównym sponsorem VI Turnieju Piłkarskiego im. Grzegorza Wołągiewicza

01.09.2018

GRODNO po raz kolejny zostało głównym sponsorem VI Turnieju Piłkarskiego im. Grzegorza Wołągiewicza odbywającego się w Suwałkach.

W 48 spotkaniach trwającego 2 dni turnieju, młodzi piłkarze z 12 drużyn strzelili aż 306 goli. Kibice byli świadkami wielu pięknych akcji i przede wszystkim olbrzymiej radość młodych zawodników z różnych stron Polski, a także z Łotwy i Litwy.

Zwyciężył Lech Poznań, przed Legią Warszawa i AP Wigry Suwałki.  Przez dwa dni na głównej płycie Stadionu Miejskiego przy ulicy Zarzecze 26 każda z drużyn  zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, pokazując wysokie umiejętności jak na dziewięciolatków!

Do ostatniego meczu turnieju kibice czekali na wyłonienie zwycięzcy. W ostatnim spotkaniu drużyna Lecha Poznań zmierzyła się z Legią Warszawa i po bardzo emocjonującym spotkaniu zwyciężyła 4:2, tym samym zostając mistrzem tegorocznej edycji. Cieszy nas niezwykle możliwość wspierania młodych talentów sportowych, być może któryś z młodych piłkarzy Legii biorących udział w tegorocznym  Turniej w przyszłości będzie mienić się jako gwiazda reprezentacji Polski.

 

Aktualności

Sieć sprzedaży